Örgü Oyuncak ve Oyuncak Bebek Kıyafetleri

Dünyanın en değerli varlıklarına vereceğiniz en değerli hediye şüphesiz ki sevginizdir; karşılıksız verdiğimiz sevginin yanında büyük bir istek ve hevesle ördüğümüz örgü oyuncak ve oyuncak bebek kıyafetlerinden başka bir çocuğu sevindirecek başka ne olabilir ki…. Sizin en değerli varlığınız çocuğunuz, peki ya çocuklarımızın o temiz kalbi ile sevdikleri değer verdikleri şeylerin başında oyuncakları gelmez mi; bir annenin çocuğuna gösterdiği sevgiyi, ilgiyi, şefkati çocuklarımızda aynı şekilde oyuncak bebeklerine göstermiyor mu. Siz çocuğunuzu nasıl uyutuyorsanız onlar da aynı şekilde oyuncak bebeklerini uyutuyor, siz çocuklarınıza nasıl ninniler söylüyorsanız, onlara nasıl davranıyorsanız aynı şekilde çocuklarımız da oyuncak bebeklerine öyle davranmıyor mu. Sizi örnek alarak oynadıkları oyuncak bebeklerine de sizden gelecek renkli güzel ve şirin örgü kıyafet modelleri bebeğinizi çok mutlu edecektir. Bir de bu oyuncaklar sizin eseriniz ise çocuklarınız ona verdiğiniz değeri anlamakta geç kalmayacaktır.
Gelin çocuklarımızın gelişme ve büyüme çağında en çok ihtiyacı olan sevgiyi ve ilgiyi onlara ve onlar için en değerli oyuncakları olan oyuncak bebeklerine vererek göstermeye çalışalım.
Örgü oyuncak ve oyuncak bebek kıyafetleri modellerimiz sizi de çocukluğunuza götürecek sevimli çizgi film kahramanlarının örgü oyuncaklarının yapımını ve onlar için hazırlanan şirin örgü kıyafet modellerinden oluşuyor.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın.

İlk modelimiz, Tığ ile örülen sevimli köpek modelleri ile karşımızda. Örmesi zevkli ve heyecanlı olan değişik örgü oyuncak modelleri ile çocuklarınız daha sağlıklı ve kaliteli oyuncaklar ile oyun oynamanın hazzını sonuna kadar yaşayacaklar. İkinci modelimiz ise hazır oyuncak bebeklerin kıyafet modelleri ile karşımızda; iki sevimli oyuncak bebek için örülecek kazaklar panço modelleri ve örgü pantolonları örerken bebeğiniz ile oyun oynamanın ve çocukluğunuzu tekrar yaşamanın sevincini ve heyecanını tadacaksınız.

Oyuncak ve Bebekler İçin Yeni Örgü Kıyafet Modelleri

Dünyanın en değerli varlıkları çocuklarımız ve çocuklarımız için de o yaşlarda en değerli varlıkları olan oyuncakları……  Ve bu iki değerli varlık için hazırlanmış birbirinden güzel, birbirinden renkli ve emek verilmiş örgü kıyafet modelleri. Siz çocuğunuz için bu muhteşem modellerde kıyafetler örerken çocuğunuz da kendi oyuncak bebeği için ona da kıyafet örmenizi isteyecek veya siz çocuğunuz istemeden ona bir süpriz yapabilirsiniz. İlk modelimiz ve son iki modelimiz çocuğunuz için tasarlanmış iki muhteşem renkli örgü hırkadan arada kalan modeller ise çocuğunuzun oyuncak bebeği için tasarlanmış cıvıl cıvıl oyuncak bebek kıyafetlerinden oluşuyor. Ama eğer isterseniz oyuncak bebek modellerinden de çocuğunuz için yeni tasarımlar hazırlayabilirsiniz.
ilk modelimiz kız çocukları için tasarlanmış çok cici bir örgü hırka modeli; pembe renkli şiş yardımı ile örülen modelimiz sizlere aşama aşama resimlendirilmiştir. Etek uçlarına ve kol ağızlarına verilen delikli acur modeli ve etek uçların da ki rengarenk örülmüş küçük çiçek motifleri etek uçlarına dikilerek verilen emek adeta gösterilmek istenmiştir. Önden düğmeli tasarlanan örgü hırka modelinin yakası ayrıca tığ ile file modeli verilerek ceket yaka şeklinde örülmüştür.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın.


İkinci modelimiz de ise oyuncak bebekler için tasarlanmış fuşya renkli uzun kollu yakası ve kol ağızları kırmızı meyveler ile işlenmiş ilk bakışta verilen emeği gösteren şık bir oyuncak bebek kıyafeti var. Şiş ile düz örgü şeklinde örülen elbise ev botları ile de takım olarak tasarlanmış, elbisenin modelinde ve renginde örülerek üzeri süslenmiştir. Baştan aşağı örgü ile giydirilen oyuncak bebek kıyafetleri saç tokasından çorabına ev botundan elbisesine muhteşem bir uyum ile örgünün şıklığını göstermektedir.

Oyuncak Bebekler İçin Örgü Kıyafet Modelleri

Örgü oyuncak modelleri ve bu oyuncaklar için tasarlanmış birbirinden harika örgü kıyafet modelleri ile yeniden çocuk olmak isteyeceksiniz. Çocuğunuz için aldığınız hazır oyuncak bebekleri kendi elleriniz ile giydirebilirsiniz, hatta bu modelleri sizlerle paylaşmamda ki asıl amaca gelirsek, bu renkli ve değişik modelleri kendi çocuklarınız ve hatta kendiniz için yeniden tasarlayarak örmeniz. Bunun dışında hem çocuğunuzun oyuncak bebeği hem de çocuğunuz için takım olarak örebilir ve çocuğunuz oyuncak bebeği ile takım kıyafetler giyebilir. Evet bence de bunu düşünmek hayal etmek bile çok güzel. Sayfamızda inceleme imkanı bulacağınız bu yeni oyuncak bebek modellerinin çocuklar için tasarlanmış modelleri ile daha karşılaşmadım, ama sizler isterseniz karşılaşmamızı sağlayabilirsiniz.
Bayanlar ve çocuklar için tasarlanmış kıyafet modellerinden hiç bir farkı olmayan hatta üzerinde daha çok yoğunlaşılarak muhteşem örnekler çıkartılan oyuncak bebek örgü kıyafet modellerinin ilki tığ ile örülmüş ince askılı yazlık bir elbise modeli; belden genişleyerek tasarlanan elbise modeli üzerine büyük bir emek verilerek renkli küçük hatta çok küçük boyutlarda örülen renkli çiçek motifleri elbisenin eteklerine muntazam şekilde dikilmiştir.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın.


İkinci modelimiz de ise şiş ile örülmüş sevimli iki küçük bebek için örülmüş kısa ve uzun kollu mini iki elbise modeli var; biri uzun kollu diğeri kısa kollu olarak tasarlanan elbiselerin ikisinde de yaka kullanılmıştır. Ayrıca örgü çorapları ve bandanaları da  elbiseler ile takım olarak örülmüştür. Her iki elbise de de ip burgu şekli ile hazırlanan kemerler kullanılmıştır. Modellere bakıldığında çocuğunuz için öreceğiniz elbiselerden hiç bir farkı olmayan bu muhteşem oyuncak bebek kıyafetleri çocuklarınız için tasarlayacağınız kıyafetlerde size ilham kaynağı olacaktır.

Örgü Oyuncak Dünyası Modelleri

Kız çocukları için en güzel bebek modelleri ile hazırladığımız sayfamızda kız çocuklarına en çok hitap eden bebek  ve bir çocuğa sorduğunuzda sizden isteyeceği oyuncak şüphesiz cindy bebektir. Satın alacağınız cindy bebek yerine çocuğunuza kendi elleriniz ile yapacağınız bir cindy bebeğin değeri kesinlikle biçilemez. Bir anne olarak her alış veriş de veya oyuncak mağazalarına gidildiğinde çocuğunun direk cindy bebeklerin bulunduğu reyona koşan kızları için muhteşem bir cindy bebek modelini ve resim resim yapılışının açıklamasını sizlere tarif etmek istiyorum.
İlk modelimiz sarı saçlı uzun boylu incecik bir cindy bebek modeli ile bizlere yapım aşamasında yardımcı olacak yapımı kolay, gelecek kuşaklara aktarılabilecek güzel bir cindy bebek modeli. Yapmanız gereken sadece resimleri incelemek ve gereken malzemeleri ki bu malzemeler her evde bulunabilecek malzemelerdir; beyaz renkli kumaş biraz elyaf dikiş ipliği ve çocuğunuzun oynamadığı kırılmış yıpranmış veya bozulmuş bir bebeğin saçları… Hepsi bu bu kadar az ve maliyetsiz malzemeler ile çocuğunuza güzel bir cindy bebek yapabilirsiniz.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın.

İkinci modelimiz ise yine kız çocukları için çizgi filmi ile oyuncakları ile, kıyafetlere, okul çantalarına, kalem kutularına, tokalara kadar çocuk eşyalarının süslemesinde kullanılan ve bir marka olan hello kitty bebeğinin yapımı var, tığ ile örülerek hazırlanan hello kitty bebeğinde kırmızı ve beyaz renkli ip kullanılarak hazırlanacak ve içi elyaf ile doldurulacaktır. Yapım aşamasında şemasından da yardım alarak öreceğiniz bebeğimizin yüzünü de işleme yaparak sevimli bir hale getirebilirsiniz.
Evinizin her köşesinde aksesuar olarak kullanabileceğiniz örgü oyuncak modelleri ile de hazırladığımız sayfamızda eviniz ve kız çocuğunuz için de birbirinden güzel ve renkli sevimli örgü oyuncak ve aksesuarlar tasarlayabilirsiniz.

Örgü Oyuncak Dünyası Modelleri

Bu modelleri görünce erkek kadın her kesin çocuk olmayı isteyeceğinden eminim, örgü toplar, kaplumbağalar, balıklar, tavşanlar, örgü pastalar, penguenler ve hem oyuncak hem de aksesuar olarak kullanabileceğiniz örgü mantar ev peçetelikler ile evinizde küçük aksesuarlar ve ayrıntılar ile büyük değişiklikler yapabilirsiniz. Ebatlarının küçük olması nedeni ile de evde diğer örgülerinizden kalan parça renkli ipleri de kullanabilir, bütçenizi zorlamadan yeni oyuncaklar ve eviniz için aksesuarlar örebilirsiniz, böylece hem çocuğunuz hemde siz mutlu olacaksınız.
İlk iki modelimiz de aksesuar olarak akvaryumunuzun yanında kullanacağınız örgü ve kaça ile yapılmış balık oyuncaklar var, örgü olarak tasarlanan balıkları fanus veya akvaryumlar da aksesuar olarak kullanabilir, keçe ile yapılan balıkları ile duvar süslerinde veya büyüklü küçüklü yaparak bebeklerinizin odasında  beşik süsü olarak da kullanabilir ve farklı aksesuar noktalarını da keşfedebilirsiniz. Yapım aşamaları aşama aşama gösterilen keçe balık süsü oyuncağını da kolaylıkla yapabilirsiniz, bu el emeği göz nuru çalışmalarınızı hediye bile edebilirsiniz.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın.


Yapımı aşamalı olarak anlatılan bir diğer oyuncak modelimiz ise sevimli bir kaplumbağa tasarımı; şiş ile düz örgü modelinde örülen kaplumbağa modeli, hayvanları tanımak için çocuklarınıza büyük kolaylık sağlayacağı gibi oyun dünyasını da genişletecek yeni hallere yelken açacaktır. Nasıl örüldüğünü resimler ile sizlere anlatmaya çalışmamızda ki amacımız sizlerin örmesine yardımcı olmak ve örme aşamasını da kolaylaştırmaktır.
Tığ kullanarak da şiş kullanarak da siz annelere büyük kolaylık sağlayan örgü oyuncak modellerimizden çocuğunuzun beğendiği bir modeli hevesle öreceğinizi umuyorum, hem bütçenizi pahalı oyuncaklar alarak zorlamayacaksınız  hem de sağlıklı ve kaliteli oyuncakları kendi emeğiniz ile örerek torunlarınıza da bırakacağınız önemli bir miras olacaktır.

Örgü Oyuncak Dünyası ve Oyuncak Aksesuar Modelleri

Öreceğiniz sevimli örgü oyuncak ve örgü  aksesuarlar ile hem çocuklarınızı hemde evinizi şenlendirebilirsiniz. Birbirinden renkli sevimli örmesi kolay yeni örgü oyuncak modellerine evlerinizin farklı köşelerinde de aksesuar amaçlı kullanabileceğiniz yeni örgü aksesuar modelleri ile evinizi de renklendirebileceksiniz.  İlk modelimiz de de göreceğiniz sevimli küçük ayıcık modelini evinizde ki saksı veya bahçenizde ki çiçeklerin üzerinde aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Renkli çiçeklerinizi daha da renklendirebilir evinizin havasını değiştirebilirsiniz.
İkinci modelimiz de yine ilk modelimiz gibi hem oyuncak hem de aksesuar olarak kullanılabilecek örgü oyuncak modellerinden biri, canavar şeklinde olan oyuncak modellerini hiç bu kadar sevimli bulamazsınız. İsteseniz çocuğunuz odasındaki raflara isterseniz de salon veya hollerde ki vestiyer raflarına yerleştirebileceğiniz örmesi de yapımı da çok kolay olan örgü canavar aksesuarları ile evinizin havasını değiştirebilirsiniz.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın.

Üçüncü modelimiz de ise sevimli ve gerçeğini aratmayacak bir tasarımda örgü oyuncak köpek modeli ile çocuklarımızı sevindirebiliriz. Şemalı olarak anlatıların örgü oyuncak köpek modelimiz de iki renk ip kullanılmıştır; kahve rengi ve beyaz renkli ip ile örülen bu sevimli köpek örgünün kalitesini ve sağlıklı oluşu nedeni ile de oyuncaklar da da ebeveynleri örgü oyuncak seçimine yönlendiriyor.
Diğer modelimizde iki farklı kumaş kullanılarak tasarlanan yapımı çok kolay olan sevimli bir tırtıl el yapımı oyuncak modelleri arasındaki yerini alıyor. Çocukların sağlığını, tüm zamanlarını onlarla geçirdiklerini de düşünerek kaliteli ve tehlikesiz oyuncaklar seçen ebeveynler için satın alınan oyuncaklara göre daha kaliteli ve sağlıklı olması ve kendilerinden bir şeyler katarak da tasarlanan oyuncaklar en değerli varlıklarımız olan çocuklarımızın gelişiminde önemli role sahipler. Sizler de evinizde hazırlayacağınız oyuncaklar ile çocuklarınızın gelişimine yardımcı olabilirsiniz.

Örgü Oyuncak Dünyası ve Yapım Aşamaları

Çocuklarınızın hatta çocuklarınızdan torunlarınıza kalabilecek birbirinden sevimli ve renkli örgü oyuncak modelleri sayfamızı çocuklarınız kadar sizler de beğenecek ve büyük bir heyecan ile örmeye veya dikmeye başlayacaksınız. Bana göre bir çocuğa hadiye edilebilecek çocukluğunun büyük bir kısmını onun ile geçireceği en güzel ve kalıcı hediye örgü oyuncaktan başkası değildir. Kendi elleriniz ile hevesle ve neşe ile öreceğiniz en yeni ve değişik örgü oyuncak modelleri aşama aşama yapılışları ile oyuncağı bitirmeniz de sizlere büyük kolaylık sağlayacaktır. Torununuza anlatacağınız annesinin veya babasının en güzel anılarını oyun günlerini anlatmanızı sağlayacak ve torununuzun da  aynı anılara sahip olacağı bir oyuncak sizlere de gençliğinizi ve o oyuncağı örerken ki heyecanınızı hatırlatacaktır.
Gelin hep birlikte yani nesillere aktarılacak sevimli oyuncak modellerimizden seçimler yapmakla başlayalım işe: isterseniz örgü modellerinden isterseniz de evinizde evinizde bulunan renkli kumaşları değerlendirerek tasarlayacağınız örgü oyuncak dünyası modelleri açıklamalı resimleri ile sayfamızdalar.
İlk modelimiz yapım aşaması resimli olarak aşama aşama anlatılan sevimli bir bebek modeli, entarisi ve başındaki eşarbı ile sevimli bir bebek yapmaya hazır iseniz malzemelerimiz herkesin evinde bulunacak malzemelerden oluşuyor, belli bir miktar kumaş, beyaz renkli kumaş, pamuk veya  elyaf, dikiş ipliği, boncuk ve kırmızı ve siyah renkli kalemler ile hazırlanacaktır.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın.

İkinci modelimiz ise sevimli küçük bir kardan adam oyuncağı:  kırmızı şapkası ve burnu ile tam da içinde bulunduğumuz kış aylarında sıcacık odalarında çocuklarımızın  hayallerini anlatacakları çocukluk yıllarının en güzel anılarını saklayacakları sevimli bir kardan adam yapmak için aşama aşama açıklamalı resimleri ile basit ve zevkli bir şekilde kırmızı burunlu sevimli kardan adam oyuncağını yapabilirsiniz.
Sizlerde çocukluğunuza geri dönmek isterseniz sitemizi takip etmeye devam edin çünkü en yeni ve sevimli modelleri ile örgü oyuncak dünyası sayfalarımız sizler için hazırlanmaya devam edecek.