Oyuncak Bebekler İçin Örgü Kıyafet Modelleri

Örgü oyuncak modelleri ve bu oyuncaklar için tasarlanmış birbirinden harika örgü kıyafet modelleri ile yeniden çocuk olmak isteyeceksiniz. Çocuğunuz için aldığınız hazır oyuncak bebekleri kendi elleriniz ile giydirebilirsiniz, hatta bu modelleri sizlerle paylaşmamda ki asıl amaca gelirsek, bu renkli ve değişik modelleri kendi çocuklarınız ve hatta kendiniz için yeniden tasarlayarak örmeniz. Bunun dışında hem çocuğunuzun oyuncak bebeği hem de çocuğunuz için takım olarak örebilir ve çocuğunuz oyuncak bebeği ile takım kıyafetler giyebilir. Evet bence de bunu düşünmek hayal etmek bile çok güzel. Sayfamızda inceleme imkanı bulacağınız bu yeni oyuncak bebek modellerinin çocuklar için tasarlanmış modelleri ile daha karşılaşmadım, ama sizler isterseniz karşılaşmamızı sağlayabilirsiniz.
Bayanlar ve çocuklar için tasarlanmış kıyafet modellerinden hiç bir farkı olmayan hatta üzerinde daha çok yoğunlaşılarak muhteşem örnekler çıkartılan oyuncak bebek örgü kıyafet modellerinin ilki tığ ile örülmüş ince askılı yazlık bir elbise modeli; belden genişleyerek tasarlanan elbise modeli üzerine büyük bir emek verilerek renkli küçük hatta çok küçük boyutlarda örülen renkli çiçek motifleri elbisenin eteklerine muntazam şekilde dikilmiştir.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın.


İkinci modelimiz de ise şiş ile örülmüş sevimli iki küçük bebek için örülmüş kısa ve uzun kollu mini iki elbise modeli var; biri uzun kollu diğeri kısa kollu olarak tasarlanan elbiselerin ikisinde de yaka kullanılmıştır. Ayrıca örgü çorapları ve bandanaları da  elbiseler ile takım olarak örülmüştür. Her iki elbise de de ip burgu şekli ile hazırlanan kemerler kullanılmıştır. Modellere bakıldığında çocuğunuz için öreceğiniz elbiselerden hiç bir farkı olmayan bu muhteşem oyuncak bebek kıyafetleri çocuklarınız için tasarlayacağınız kıyafetlerde size ilham kaynağı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.