Resim Açıklamalı Örgü Bebek Kıyafet Örnekleri

Resim açıklamalı örgü bebek kıyafetleri örneklerinin yapımını sizlere resimli olarak aşama aşama anlatmaya çalıştık; kırmızı beyaz renkli şirin örgü çorap patik modeli, kız çocukları için tasarlanmış desenli örgü süveter ve hırka modeli ile bu sayfamız tam anlamı ile kız çocukları için hazırlanmış bir sayfa halini aldı. Modellerimizi örmeye başladığınız andan itibaren sizlere örme aşamasında yardımcı olacak resimler ile adım adım örgünüzü sizinle birlikte örecek, örme hazzınıza ortak olmaya çalışacağız.
İlk modelimiz fanatikler için kırmızı beyaz renklerince çizgili olarak örülen düz örgü deseni ile çok sevimli ve şirin bebeğinizin ayağını sıcacık tutacak bir çorap patik modeli. İlk aşamada üç şiş ile örmeye başlayacağınız çorap patik modeli sonlara doğru dört şiş ile tamamlanacaktır. Patik örme işi oldukça fazla tecrübe isteyen ve örülmesi örgüde ustalaşmış bayanlarımız için hiç de zor olmayan bir örgüdür. Patik örümü bittikten sonra en zevkli aşama ise patiği süslemektir, bunun için kullanılan yine aynı renklerdeki iki ponpon ile yapım aşaması da sizlere gösterilmektedir.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın.


İkinci modelimiz ise isterseniz süveter isterseniz de yazlık bluz olarak kullanabileceğiniz pembe renkli şık bir bluz modeli; yuvarlak yaka olarak tasarlanan bluz örneğinde yaka ve kol kenarları lastik örgü ile bitirilmiştir. Belden aşağıya doğru kabartma şekli ile verilen yaprak deseni kat kat ve pileli şekilde eteklere doğru iniyor.  Şiş ile örülen örgü çocuk bluz modelini isterseniz kendiniz için de tasarlayabilirsiniz.  Etek bölgesinden başlayarak deseni verilen ve  yukarı doğru çıkılarak tamamlanan bluz modeli örmesi zevkli ve şık bir örgü bebek bluz modeli. Bebeklerini büyük bir zevkle süsleyen örgü sever anneler için oldukça güzel bir seçim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.