En Güzel Örgü Çanta Modelleri

Özellikle yaz aylarında bayanların kollarında görmeye alışık olduğumuz örgü çanta modelleri her sezon kendini yenilemeye ve daha renkli daha süslü modelleri ile karşımıza çıkarak bizi şaşırtmaya ve seçimimizi örgüden yana kullanmamıza neden oluyor. Özellikle marka çantaların fiyatları da göz önününde bulundurulacak olursa, bütçemizi zorlamadan modayı takip etmek ve kendi modamızı yaratmak için de bizlere olanak sağlayan örgü çanta modelleri tasarruflu ve örgü sever bayanlar için tercih nedeni oluyor. Ayrıca yaz aylarında daha renkli daha canlı olan örgü çanta modelleri trend moda çantalar arasında da ilk sırada yer alıyor. Kendi tasarımını kendisi hazırlamak isteyen kadınlar içinde sevdiği renk ve modeller de kendi kullanımına uygun küçük veya büyük çok cepli veya cepsiz çantaları tasarlanması ile de tercih sebebi olmaya devam ediyor.
Kendi renginiz kullanım tercihinizi boyutlarını ve tarzınızı yansıtacak 2013 yazının en yeni örgü çanta modelleri arasındaki ilk modelimiz; ahşap büyük boncuklar ile süslenmiş, hazır kulp kullanılarak tasarlanmış, tek renkli elde taşınabilen spor ve klasik giyim için de kıyafetinize göre uyum sağlayan tek renkli örgü çanta modelinden yana seçim yapabilirsiniz.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın.

İkinci modelimiz ise bizi şaşırtan bir tarzda tasarlanmış renkli çiçek motifleri ile örülerek spor bir çanta tasarımı tasarlanacağını düşünmemize neden olan ancak dikdörtgen şekli ve ahşap klasik çanta kulpu ile de klasik giyime uygun şık bir çanta şekli halini almıştır. Top şeklinde kabarmalı olarak tasarlanan rengarenk çizgili motifleri ile tamamlanan çanta modeli eminim ki spor bir giyim ile de uyumlu spor bir çanta tasarımı şeklini alacaktır. Tarzınızı ve ışığınızı yansıtacak bütün giyim tarzları ile uygun bir şekli alacak modern çizgiler ile tasarlanan bir çanta sizin de elinizden çıkmaya hazır.