Kız Çocukları İçin Örgü Etek ve Elbise Modelleri

Kız çocuklarının kıyafetlerini örmek kadar zevkli ve heyecanlı bir iş yoktur galiba, rengarenk insanın içini açan renklerde cıvıl cıvıl kıyafetler hazırlarken istediğiniz şekilde süsleyebilir kendinizde de bir şeyler katarak kendi örgü tasarımlarınızı hazırlayabilirsiniz. isterseniz hobi olarak isterseniz ticari amaçlı olsun örgüye gönül vermek konusunda ortak bir amaç için buradayız ve paylaşmak kadar güzel bir şey yok hele bir de paylaşılan yeni bir örgü modeli ise değmeyin ekran karşısındaki örgü seven kadınların  keyfine… Sizin keyfinizi biraz daha artırmak için elimden geleni yapıyorum ve beklediğiniz modeller ile sizi baş başa bırakıyorum.
İlk modelimiz tığ ile örülen pembe renkli askılı belden aşağıya doğru etekleri genişleyen yağmur deseni verilmiş şık bir yazlık elbise modeli, yine tığ ile örülmüş pembe renkli çiçek motifi süslemeli sevimli bir bolero ile takım haline getirilmiştir. İnce askılı olarak tasarlanan elbisenin üst kısmı file modeli ile tamamlanmış kare yaka olarak tasarlanmıştır.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın.


İkinci modelimiz ise kışlık örgü bebek elbise modeli; renk seçeneği olarak krem rengi seçilen elbise şiş ile örülmüştür, kollarına ve etek uçlarına desen olarak verilen acur deseni ile ön kısmına küçük kabartmalar halinde baklava dilimi yerleştirilmiştir. sağ ve sol yanlara dikilen hazır kurdelalar ile elbisemizin tasarımı tamamlanmıştır. Kurdelasız düşünüldüğünde çok sade ve ağır bir model ile karşılaştığımız düşünülürse küçük ayrıntıların örgü de ne kadar önemli olduğunu daha iyi anlıyorum.
Sizler de beğendiğiniz örgü modellerine vereceğiniz küçük ayrıntılar ile şıklığı ve sevimliliği yakalayabilirsiniz. Biz bayanların küçük ayrıntılara takılıp kaldığını da düşünürsek hiç bir ayrıntının bizden kaçmayacağı ve emek verdiğimiz işi en iyi şekilde yapma çabamız en iyi şekilde sonuçlanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.