Degaje Yaka Burgu Desenli Örgü Bayan Kazak Tarifi

Ebruli Oval Motifli Dikdörtgen Örgü Şal Tarifi

Acur Desenli Örgü Bebek Kazak Modeli

Kırmızı Küçük Papatya Modeli Aşamaları ile Tarifi

Erkekler İçin Yeni Örgü Modelleri

Örgü Elbiseler 23 Nisan 2013

Sırada, kendi sıralarını bekleyen ama oldukça fazla bekleyen erkekler var; eşler, babalar, kardeşler kadınlar … Erkekler için hazırladığımız örgü modelleri sayfamızda beylerin sabrını taşırmadan modellerimizi sayfamızda hazırlayalım istedim. İstedikleri bütün örgü kıyafetleri bir arada bulabilecekleri atkılar, süveterler, kazaklar, hırkalar ve yelekler… kış ayları için hazırlanan tasarımlar da saç örgüsü, baklava dilimi, lastik örgü, düz örgü bütün modeller mevcut. Beyler bu modelleri örecek bir bayana sahip iseniz çok şanslısınız.
İlk modelimiz muhteşem bir baklava dilimi verilmiş iki renkli örgü atkı modeli; şiş ile örülen örgü atkı modelimizin deseni oldukça zahmetli bir model, iki farklı rengi bir arada yakın mesafede değiştirerek örülmesi, iplerin birbirine dolanması gibi büyük sabır ve uğraş isteyen modelimizden atkı örülmesi gibi bir seçim oldukça yerinde olmuş.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın.


İkinci modelimiz ebat olarak ilk modelden oldukça büyük olsa da model konusunda kolay bir örnek; lacivert  ve açık mavi tonlarında örülen kalın çizgili erkek örgü kazak modelinde ceket yaka kullanılmış ve v yaka olarak tasarlanmış, yakaya takılan fermuar ise kazağı spor bir tasarım haline getirmiş. Omuz ve göğüs kısmında kullanılan açık mavi renk ile kalın bir çizgi yatay şekilde örülmüş, bunun yanında yakanın iç kısmı da açık mavi renkli ip ile örülerek kenarları lacivert renk ile örülmüş spor bir örgü kazak modeli. Örülüş aşamaları ile anlatılmaya çalışılan kazak modelini babanız veya eşinize ya da kardeşinize hediye edebilir, kendi ellerinizden çıkan değerli bir hediye ile onlara değerlerini hissettirebilirsiniz.
En yeni modeller de ve modern tasarımları ile hazırlanan erkek örgü modellerinde sizin ailenin reisleri içinde mutlaka bir model bulacaksınız.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.