Trend Bayan Örgü Modelleri

Günlük giyim de ve de özel günlerde şıklıkla giyebileceğiniz veya aksesuar olarak kıyafetleriniz ile kombine sağlayacak yeni sezonun en yeni örgü kıyafet modelleri arasında yerini şıklıkla alan örgü şal, elbise çanta takımları,  fular, bolero ve şapka modellerini bir arada bulabileceğiniz sayfamızda örgünün tüm örneklerini en güzel renklerde örülmüş olarak görme imkanınız var. Tığ  veya şiş ile örülebilecek ayrı ayrı modellerde yazlık ve kışlık olarak her mevsim kullanabileceğiniz örgü modellerini sizler için bir araya getirdik. Modellerimizi incelemeye geçtiğiniz de ilk olarak kasnakta örülen çiçek motifli beyaz renkli şal modeli sizi karşılıyor olacak. motiflerin hazırlanması oldukça kolay olan şal modeli dikdörtgen şekli ile de hem fular hem şal olarak da sizlere kullanım imkanı sunuyor. Kasnak da yapılmış olması nedeni ile de oldukça zarif ve kibar duran şal modelini özel günleriniz de dahi kullanabilirsiniz.
İkinci modelimiz ise spor bir örgü kazak modeli;geniş yuvarlak yaka olarak tasarlanan bluz modeli delikli acur modeli ile tasarlanırken etek kenarları kol ağızları fırfırlı pileli modeli ile farklılık yakalanmıştır.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın.

Üçüncü modelimiz ise tığ ile örülmesi nedeni ile çok daha kolay örülen bluz hırka takımından oluşuyor. file modelli pembe ve beyaz renkli tasarlanan takımın etek kısımlarına verilen model ile basit bir takım olmaktan çıkmış, zarif ve şık bir hal almıştır. Etek uçlarına verilen modeli tunik hırkanın yarım kol ağızların da da görmek mümkün özellikle annelerimiz için oldukça güzel bir takım tasarlanmıştır. Hangi tarzda giyim tercihiniz olursa olsun sitemizde ve örgü sayfalarımızda sizin için sizin tarzınızı ve renginizi yansıtacak  mutlaka bir model bulacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.