Kız Çocuklar İçin Örgü Kazak Modelleri

Yepyeni modeller ile çocuklarınızın bayılacağı modern ve 2013 modasını takip eden desenler de hazırlanmış, hello kity, twety ve sevimli hayvan figürleri kullanılarak tasarlanmış örgü kazak modellerine sizler bile bayılacaksınız.en yeni modeller de yapım aşamaları ve şemaları ile de sizlere örme kolaylığı ve örnek çıkarma imkanı sunan modellerimizi çocuğunuz kaç yaşında olursa olsun hatta genç kızlarınız için bile bedenini değiştirerek örebilirsiniz. tığ ile ya da şiş ile örebileceğiniz isterseniz yazlık isterseniz de kışlık modeller de en yeni desenler ile öreceğiniz trend kız çocuk örgü kazak modelleri sizler için geliyor.
İlk modelimiz koyu kırmızı bordoya yakın bir ton ile hazırlanan yarım boğazlı uzun kollu düz örgü ile örülen ancak kazağın ön kısmına yerleştirilen sevimli ayıcık deseni ile çok şirin bir model. atkılı deseni ile ayıcık kafası şeklinde verilen desen kazak örülürken aynı anda deseni de verilerek tamamlanıyor. yakın çekim resimleri ile size örme kolaylığı ve model çıkarma kolaylığı sağlayacağını düşündüğüm modeli örerken büyük bir haz duyacağınıza eminim.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın.


İkinci modelimiz ise yine ön ergen genç kızlarımız için yazlık olarak tasarlanmış, tığ ile örülen omuzları açık kolsuz tunik şeklindeki bluz modeli. dantel bluz modeli olarak yaz aylarında çok şirin bir kız olarak şıklıkla giyilebilecek büyük çiçek desenli örgü bluz modeli kırmızı renk seçimi ile hemen dikkatleri çekiyor.
Diğer modelimiz ise herkesin merakla beklediği modellerden bir hello kity desenli örgü kazak modeli; beyaz renk ile örülen yarım boğazlı kazak modelimizi fazla anlatmaya gerek yok yakın çekim resimler örnek şeması ile ortaya harika birhello kity desenli kazak çıkaracaksınız.