Kız Çocuk Örgü Hırka Modelleri

Kız çocuklarımızın bahar ve kış aylarında şıklıkla giyebileceği en güzel örgü hırka modelleri sayfamıza hoş geldiniz örgü tutkunu bayanlar, anneler, anneanneler, teyzeler, halalar….. Örgü hakkında ve modelleri konusunda arayacağınız a dan z ye her şeyi bulabileceğiniz kadınların örgü sitesinde bu sayfamızda büyük bir ustalıkla hazırlanmış örgü kız çocuk hırka örnekleri yer alıyor. Aradığınızdan daha fazlasını sizlere sunmak içi büyük bir özen ile çalışıyoruz, değişik örgü modelleri bulabileceğiniz gibi bu modeller üzerinde değişiklikler oynamalar yaparak kendi tasarımlarınızı yaratmanızı sağlamak benim asıl amacım. Bir çok değişik renk üzerinde bulacağınız farklı desenleri inceleyerek karar vermenize yardımcı olacak örgü çocuk hırkası modellerimizi kazağa, elbiseye, yeleğe dönüştürmek de sizin yaratıcılığınıza bağlı, gelin sınırlarımızı zorlayalım ve birbirinden iddialı yeni hırka modelleri tasarlayalım.
İlk modelimiz limon sarısı rengi ile örülmüş baklava dilim, şeklince acur deseni verilen örneği ile tamamlanmış şık bir örgü hırka modeli, yuvarlak yakalı hırka modelimiz de iki kat fırfırlı bir yaka sonradan örülerek hırkamıza dikilmiş ve yaka hırkanın en çok dikkat çeken ayrıntıları arasında ilk sırada yer alıyor. önden beş adet düğme iki ön birbirine bağlanıyor.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın.

İkinci modelimiz ise baklava dilimli ve saç örgüsü deseni ile  kan kırmızısı renkte şal yaka tasarımı ile modellere taş çıkartan bir örnek. Şal yaka kısmı lastik örgü deseni ile tasarlanmış, kol üstleri ve iki ön beden kısmı ise boydan saç örgüsü ve baklava dilimi ile tarz yakalamış. Şiş yardımı ile öreceğiniz kırmızı renkli bol desenli hırka örneğimiz oldukça iddialı ve emek isteyen modellerimiz arasında. Kendinize bile örebileceğiniz bu model örgü sever bayanların aklına gelmiştir, belki de örmeye başlamışlardır bile…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.