Motifli Örgü Battaniye ve Kırlent Modelleri

Evinizin her odasında kullanabileceğiniz, hatta bahçe dekorasyonu ve çocuk odaları için de birbirinden sevimli, desenli modellerin bir araya getirildiği motifli örgü battaniye ve kırlent modelleri ile küçük ayrıntılar sayesinde ev dekorasyonunuz da değişiklikler yapabilir, evinizin havasını kendi el emeği örgüleriniz ile değiştirebilirsiniz.
Dantel kırlent modelleri ile beyazın şıklığını ve asaletini salonlarınıza taşıyabilir, renkli motifli  örgü kırlent ve battaniye modelleri ile oturma odalarınızı renklendirebilirsiniz. Tabi ki çocuk odaları için de çocukların dikkatini çekecek, oyuncak bebeklerini dizlerine yatırırken kullanacakları renkli ve sevimli hayvan figürleri ile süslenmiş bir sürü modelden örnekler alabilirsiniz. Serin yaz akşamları için de örülebilecek battaniye ve kırlent modelleri ile de isterseniz balkonunuzda hoş bir hava isterseniz de bahçenizin havasını ısıtabilirsiniz.  Yaz akşamlarında dostlarını ile hoş sohbetlerinize sizi ısıtarak eşlik edecek olan yeni renkli ve motifli, modern ve çağdaş çizgileri ile örgü battaniye ve kırlent modelleri.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın.

İlk modelimiz; Evinizde yarım kalmış renkli iplikleri değerlendirebileceğiniz, tığ ile örme kolaylığı sağlayacak isterseniz kare şekli ile isterseniz de oval şeklini seçerek eşyalarınız ile kombine oluşturmanıza yardımcı olacak şekilleri ile öreceğiniz renkli kırlent modellerini tarzınıza ve eşyalarınıza uygun seçim yaparak örebilirsiniz. Kırlentlerinize uygun battaniye seçiminiz ile de isterseniz battaniyenizi koltuklarınızın üstüne örtebilir isterseniz de ısınmak için kullanabilirsiniz.
Köşeli şekli ile örülmüş küçük motifleri birleştirerek oval bir kırlent örmeniz sadece bir gününüzü alacaktır, isterseniz de yine renkli ipleri kullanarak su taşı örneği ile iki sıra bir renk, iki sıra farklı bir renk olarak renkleri çoğaltarak kare şeklinde tasarlanan kırlenti örebilirsiniz. Kırlent seçiminize göre de takım oluşturacak bir battaniye ile takımınızı hazırlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.