En Yeni Modelleri İle Örgü Hobi Dünyası

Yepyeni modeller ile hazırladığım örgü hobi dünyası modelleri sayfamızdaki modelleri gördüğünüzde çok şaşıracağınıza eminim; evinizin her köşesi için kullanabileceğiniz, örgü meyveler, örgü duvar tabloları, bahçe süsleri, saksı süsleri ….. bu muhteşem modeller sizi örgüye bir kez daha aşık etmeye yetecektir, emin olun.  Yeni tasarımlar ile karşımıza çıkan örgü modellerinin yaratıcı yeni tasarımları ile büyüleneceksiniz. Bu sayfada ki çoğu model tığ ile örülmüş ve sizden yeni ip istemeyen evinizde bulunan yarım kalmış ipler ile rahatlıkla örebileceğiniz birbirinden renkli ve yeni tasarımlar ile karşımızdalar.
İlk modelimiz bahçe ve balkon dekorasyonunuzu renklendirmek için tasarlanan renkli şirin ve cıvıl cıvıl oyuncak örgü modelleri; isterseniz bahçenizde isterseniz de balkonunuzun dekorasyonun da kullanabileceğiniz gibi çocuklarınız içinde harika birer örgü oyuncak olabilirler. Renkli ipler ile örülen sevimli penguenler ile saksılarınızı süsleyebilirsiniz. Özellikle örgüyü hobi olarak kullanan veya ticaret amaçlı ören bayanlarımız için bu yeni modellerin ilgi çekeceğini umuyorum.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın.


Bahçe ve balkon dekorasyonu için verdiğimiz modellerden ev dekorasyonuna geçecek olursak karşımıza muhteşem örgü modelleri ile tasarlanmış tablo modelleri çıkıyor; uzaktan bakıldığında yağlı tablo modellerini aratmayan örgü tablo modellerimiz de muhteşem bir emek ve işçilik göze çarpıyor. İsterseniz karanfiller ile tasarlanmış örgü tablo modeli olsun isterseniz kalın gövdeli yaşlı bir ağaç tasarımı ile olsun duvarlarınız misafirlerinizin ilgi odağı olacaktır. Köşeli ahşap bir tablonun içinden taşan kökleri ve yaprakları ile toprağına sığmayan yaşlı bir çınar ağacı tasarımı ile ev dekorasyonunuza farklı bir pencereden bakabilirsiniz. İsterseniz de kırmızı karanfil modelinde ördüğünüz çiçeklerinize ebruli yeşil renkli ipler ile yapraklar tasarlayarak yine bir tablonun içinde harikalar yaratabilirsiniz.