Kız Çocuk Örgü Elbise Modelleri

En yeni örgü elbise modelleri için söylenecek fazla söz yok gibi, o kadar güzel tasarımlarda hazırlayan kadınlar  örgü çocuk elbise modellerini giymek için sabırsızlanan dünyanın en güzel minik mankenlerini fazla bekletmeden hemen elinize en hızlı olduğunuz örgü malzemesini alın, tığ veya şiş ….
İlk modelimiz tığ ile örülmüş, yuvarlak yakalı, kolları kısa yarasa kol olarak tasarlanan beden kısmı dar etek kısmı aşağı inerek genişleyen, etekleri delikli yaprak deseni ile tasarlanan hazır gelinliklere taş çıkartacak bir model. Beyaz renk ile örülen elbise kol uçları ve kemer kısmına siyah kurdele geçirilmiş oldukça iddialı bir elbise modeli, yine yaka kısmı da siyah renkli ip ile tığlanarak kemerine uyum sağlamış.
İkinci modelimiz de ise lila renk ile tasarlanan şiş ile örülmüş, kolsuz bir elbise modeli var. yakası krem rengi ile file modelinde örülüp dikilen, düz örgü modelinin üzerine eteklerden yukarı doğru çıkan kabartma çizgiler ile desen verilmiş ve çizgilerin üzerine ayrıca örülüp dikilen minik çiçek motifleri ile süslenmiştir.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın.

Diğer modelim de yazlık elbise olarak tasarlanmış kalın askılı, beyaz renkli kelebekler vadisini hatırlatacak şekilde muhteşem renkler ile eteği desenlendirilmiş, renkli kelebek desenleri ile süslenmiştir. Kare yaka olarak hazırlana elbisenin etek uçları delikli desen verilerek tamamlanmıştır. Beline takılan kalın pembe kemer ile de ayrı bir hava yakalanmış, güzelliklerin ayrıntıda gizlendiği bir kez daha gösterilmek istenmiştir.
Modellerimizi incelemeye devam ettiğinizde etek uçları tüller ile süslenen tığ işi çok şık ve zarif elbise tasarımları ile kolay bir şekil de örülmesine rağmen ortaya çıkan elbise  tasarımların ne kadar muhteşem olduklarını göreceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.