Resimli Anlatım Aşamalı Örgü Elbise Modelleri

Yaz aylarında rahatlıkla giyebileceğiniz, tarzınıza ve giyim tercihinize göre yeniden tasarlanabilecek örülüş aşamaları sizlere resimli olarak anlatılan örgü elbise modelleri yeni sezonun trend modelleri arasında sizlerin zevkine ve seçimine sunuluyor. Bayanların yaz aylarında en çok tercih ettiği kıyafetler arasında ilk sıralar da olan elbiselerin en güzel modelleri ile tasarlanan klasik ve spor örgü elbise modelleri resimli anlatımlı olarak örgüye yeni başlayan örgü sever kadınlara da daha kolay örme imkanı sağlayacaktır.
Yanlız bayanlarımıza bir uyarıda bulunmak istiyorum, bir kaç modelimiz de çekimler sırasında verilen ışık nedeni ile renkler farklı gözükmektedir, ancak farklı renkte çıkan modeli incelediğinizde açıklamalı resimlerin modeli ile aynı olduğunu göreceksiniz, modellerin farklı renkleri kafanızı karıştırmasın diyerek bu açıklamayı yapmayı gerekli gördüm, güzel örgüler bayanlar…
İlk modelimiz göğüs üstüne verilen kilim deseni ile çok şık ve spor bir kapişonlu örgü elbise modeli; kısa kolları lastik örneği ile tasarlanmış, spor görünümünü kapişonu ve kolları ile tamamlamış, diğer yerleri düz örgü şeklinde şiş yardımı ile örülen uçuk pembe renkli hoş ve zarif bir elbise modeli. Şapkası ile de takım olarak tasarlanan genç kızların beğeneceğini umduğum mini örgü elbise modeli trend elbise modelleri arasında seçiminizi bekliyor.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın.

İkinci modelimiz ise tığ ile örülen örüm aşamasının ilk başlangıcından itibaren resimlendirilerek açıklanan hatta şema olarak da sizlere yardımcı olması amacı ile model şeması gösterilen yazlık dantel örgü kırmızı renkli oldukça iddialı ve şık bir elbise modeli. Yuvarlak yaka olarak tasarlanan diz altlarına kadar inen etek boyu ile son yılların modası şapka kol şekli ile gayet uyumlu bir tasarım olmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.