Şemalı Anlatımlı Örgü Elbise Modelleri

Özellikle beyaz ve ebruli renkler ile elbise örmek isteyen bayanlar için seçtiğim, bu iki renk ile tasarlanan kimi şiş ile kimi tığ ile örülmüş modelleri çıkarmanıza yardımcı olacak şemalı açıklamalı resimleri ile harikalar yaratmanıza yardımcı olacak örgü elbise modelleri modayı takip eden modern çizgiler ile tasarlanan yeni sezon örgü elbise modeli arayışında olan bayanlarımız için hazırlanan sayfamızda aradığınızdan fazlasını bulacaksınız. Özellikle genç kızlar ve bayanlar için tasarlanan yazlık ve kışlık örgü elbise modelleri, model şemaları ve açıklayıcı resimleri ile bu modeller de ki elbiseleri örmek isteyen bayanların işini oldukça kolaylaştıracaktır.
İlk modelimiz beyaz renk ile örülen, şiş yardımı ile harikalar yaratılmış bir örnek. Modern ve çağdaş çizgiler yakalanarak tasarlanan örgü modelinde geniş yuvarlak yaka kullanılmış ve yaka kenarlarına oval şekilde desen verilmiştir.  Eteklerde ve kol ağızlarında kullanılan delikli acur deseni elbisenin tamamlayıcı modelidir. Özel günlerde nikah ve düğün törenlerinde büyük bir ilgi toplayacağınız dikkatleri çekmenizi sağlayacak mini boyu ile oldukça iddialı rengi ile de saflığın ve berraklığın simgesi olacaksınız.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın.


Şeması ve aşamalı örülüş şekli resimler ile sizlere anlatmaya çalıştığımız beyaz renkli örgü elbise modelimiz örme zevkinizi artıracaktır.
İkinci modelimiz ise yine şemalı modeli ile sizlere yardımcı olacak beyaz renkli tığ yardımı ile örülen dantel elbise modeli; İki oval şeklin zincir gibi birbirine kitlenmesi olarak yorumlayabileceğimiz deseni ile dizlere kadar örülmüş dantel elbise tasarımında yine trend örgü modelleri arasına yeni giren şapka kol tasarımı dikkat çekiyor. Yakasından etek uçlarına kadar aynı desen verilen elbise de etek uçları zik zak şeklinde tasarlanmış zarif klasik giyim için uygun olduğunu düşündüğüm bir model.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.