Değişik Örgü Hobi Dünyası Tasarım Modelleri

Örgü hobi dünyası  tasarım modelleri sayfamızda gördüklerinize inanamayacaksınız !!! Örgü ile tasarlanan bu muhteşem yaratıcı fikirler sizi de yeni şeyler tasarlamaya itecektir. Aklınıza gelmeyecek  onlarca değişik örgü hobi dünyası tasarımları arasında; örgü resim çerçevesinden pantolon paçası süslemesine, çiçekler ile tasarlanmış örgü sehpa örtülerine, örgü bikini, örgü peçetelik, örgü kilim, ve benim çok beğendiğim ve yaratıcılığını takdir ettiğim bir model olan yedi cüceler örgü evini görünce vayy bee ! diyeceksiniz.
Saymak ile bitmeyen bugün ki örgü hobi dünyası tasarım sayfamız size örgüyü bir kez daha sevdirecek ve sizi heyecanlandıracak muhteşem ve değişik modeller ile dolup taştı…
Gelin bu anlatmakla anlatılamayacak en yeni örgü hobi dünyası tasarımlarını birlikte inceleyelim ve fikirlerimizi paylaşalım.
İlk modelimiz yuvarlak şeklide örülürken renkli ipler kullanılarak bu ipler ile desenler verilen şık bir örgü sehpa örtüsü. Örülmesi kolay bir model olan ancak çok değişik renkleri bir arada kullanacağınızdan büyük bir dikkat isteyen bir model.
İkinci modelimiz ise yine renkli ipler kullanılarak tasarlanmış balık şekilli örgü kilim modeli; isterseniz çocuğunuzun odasına isterseniz banyonuza rahatlıkla serebileceğiniz çok sevimli ve dikkat çekici bir örgü paspas. özellikle çocuklarınız bayılacaklar.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın.


Son yılların banyo modasında ilk sırayı alan banyo paspas takımları, örgücü bayanların banyolarında kendini gösteriyor, ayrıca o kadar değişik ip ile örülen farklı modeller var ki bayanlar kendi banyo dekorasyonları için hemen örmeye başladılar bile, bu modelimiz de büyük çiçek desenli motiflerin birleştirilmesi ile oluşturulan banyo paspas takımına ek olarak yaratıcı örgücü bayanımız tuvalet kağıdı peçeteliğini de eklemiş, çok da güzel olmuş.  Paspas, klozet kapağı örtüsü ve klozet ayaklığından oluşan standart banyo örgü paspas takımlarına siz de tuvalet kağıdı peçeteliğini de ekleyebilirsiniz.