Yazlık Örgü Bayan Elbise Modeller

Rahatına düşkün olduğumuzu yaz aylarında kıyafet seçimimize bakarak da rahatlıkla gösterebiliriz. Yazın bir çok bayanın kıyafetleri arasında kendini gösteren şık elbise modelleri, hem zarif, hem rahat hem de rahatlık açısından bayanlar arasında tercih edilen kıyafet modelleri arasında yer alıyor. Modern ve çağdaş çizgileri yakalamış yazlık örgü bayan elbise modellerimiz sizin de tarzınızı şıklığınızı ve rahatlık seçiminizi temsil etmek için zevkinize sunuluyor. İsterseniz tığ ile örülen, yazlıklarda, akşam sahil gezintilerinde ve gün içerisinde yazlık bölgelerimizde büyük bir şıklık ve gösteriş ile giyebileceğiniz 2013 ün yazının modern ve trend modelleri arasında yerini alan, örme aşamanızda sizlere yardımcı olacağını düşündüğüm yakın çekim resimleri ile de kolaylık sağlayacak yazlık örgü bayan elbise modelleri.
İlk modelimiz, yaz aylarını sahil bölgelerinde yazlıklarında geçiren bayanlarımız için günün her saatinde şıklıkla giyebilecekleri iddialı bir dantel örgü elbise modeli; beyaz renk kullanılarak tasarlanan elbise modelimizin kenarları açık mavi renkli ip ile sonlandırılmıştır.  İç içe girmiş delikli baklava deseni verilen etek kısmı ile daha küçük şekilde boyutlandırılan baklava dilimi ise göğüs kısmında kendini gösteriyor.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın.


Son yılların modası olan tek omuz düşük bluzların ardırdan bayanların üst giyimde sıklıkla tercih ettikleri şekil elbise modellerinde de kendini gösterdi; geniş yakalı, tek omuz açık şekilde kol üstüne düşen yakası ile bayanların ilgisini kazanan tek omuzu düşük tasarımlar örgü de de kendini gösteriyor. fuşya rengi ile tasarlanan mini dar etekli düşük ve açık omuzlu belden üst kısmı geniş olan elbise modelimiz oldukça şık ve iddialı bir model. bel üstüne takılan kemeri ve dar eteği ile düşük omuzlu tasarlanan örgü elbise modeli moda takipçileri için mükemmel bir örgü elbise modeli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.