Oyuncak ve Bebekler İçin Yeni Örgü Kıyafet Modelleri

Dünyanın en değerli varlıkları çocuklarımız ve çocuklarımız için de o yaşlarda en değerli varlıkları olan oyuncakları……  Ve bu iki değerli varlık için hazırlanmış birbirinden güzel, birbirinden renkli ve emek verilmiş örgü kıyafet modelleri. Siz çocuğunuz için bu muhteşem modellerde kıyafetler örerken çocuğunuz da kendi oyuncak bebeği için ona da kıyafet örmenizi isteyecek veya siz çocuğunuz istemeden ona bir süpriz yapabilirsiniz. İlk modelimiz ve son iki modelimiz çocuğunuz için tasarlanmış iki muhteşem renkli örgü hırkadan arada kalan modeller ise çocuğunuzun oyuncak bebeği için tasarlanmış cıvıl cıvıl oyuncak bebek kıyafetlerinden oluşuyor. Ama eğer isterseniz oyuncak bebek modellerinden de çocuğunuz için yeni tasarımlar hazırlayabilirsiniz.
ilk modelimiz kız çocukları için tasarlanmış çok cici bir örgü hırka modeli; pembe renkli şiş yardımı ile örülen modelimiz sizlere aşama aşama resimlendirilmiştir. Etek uçlarına ve kol ağızlarına verilen delikli acur modeli ve etek uçların da ki rengarenk örülmüş küçük çiçek motifleri etek uçlarına dikilerek verilen emek adeta gösterilmek istenmiştir. Önden düğmeli tasarlanan örgü hırka modelinin yakası ayrıca tığ ile file modeli verilerek ceket yaka şeklinde örülmüştür.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın.


İkinci modelimiz de ise oyuncak bebekler için tasarlanmış fuşya renkli uzun kollu yakası ve kol ağızları kırmızı meyveler ile işlenmiş ilk bakışta verilen emeği gösteren şık bir oyuncak bebek kıyafeti var. Şiş ile düz örgü şeklinde örülen elbise ev botları ile de takım olarak tasarlanmış, elbisenin modelinde ve renginde örülerek üzeri süslenmiştir. Baştan aşağı örgü ile giydirilen oyuncak bebek kıyafetleri saç tokasından çorabına ev botundan elbisesine muhteşem bir uyum ile örgünün şıklığını göstermektedir.