Bayanlar İçin Mini Örgü Elbise Modelleri

Kendine güvenen bayanlarımız ve genç kızlarımız için tasarlanan örgü  mini elbise modelleri oldukça iddialı modellerden oluşmaktadır. İstediğiniz renkte elbiseyi bulabileceğiniz değişik model ve tasarımlardaki örgü elbiseleri bir araya getirdiğimiz mini örgü elbise modelleri sayfamızda sizin ışığınızı tarzınızı ve renginiz yansıtacak bir model bulmanız hiç de zor değil.  İster şiş ile olsun ister tığ ile örülmüş olsun, dantel veya şiş örgüsü modelleri ile hazırlanan mini  elbise modelleri yaz aylarında üzerinizden çıkarmak istemeyeceğiniz şekilde tasarlandılar. özellikle moda takipçisi bayanların ilk anda far edecekleri trend elbise modellerini ister günlük hayatınız da isterseniz de iş yerinizde bile rahatlıkla ve şıklıkla giyebilirsiniz.
İlk modelimiz krem rengi ile örülmüş etek altları tüller ile süslenmiş ve şık bir tasarım halini almıştır. Model olarak file deseni verilen elbise de dirseklere kadar inen kollar genişleyerek aşağı doğru iniyor. Belden daralan şekli ile eteklere doğru inerken genişleyen etek şekli ile de oldukça hoş bir tasarım elde edilmiştir. yuvarlak yaka olarak tasarlanan elbise modelinde etek kısmı iki katlı ve hafif pile verilerek bitirilmiştir.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın.

İkinci modelimiz ise yine tığ ile örülen dantel kırmızı renkli çiçek bahçelerini andıran tasarımı ile şık bir elbise modeli kendini gösteriyor. Yuvarlak yaka ve kısa kol olarak hazırlanan elbise modelinde üç nokta da yine kırmızı motif motif örülen çiçekler karşımıza çıkıyor. Yukarıdan aşağı doğru bakıldığında ilk önce yaka kısmına verilen çiçek desenleri göze çarpıyor;  Göğüs üstüne kadar çiçekler ile desen verilen yaka gerçekten çok hoş gözüküyor, yine aynı şekilde kol uçlarında da bir sıra şeklinde sıralanan çiçek motifleri bulunuyor. Etek uçlarında da kol uçlarına yerleştirilen çiçek motiflerini görebilirsiniz.