Şiş İle Örülen Bayan Elbise Modelleri

Şiş ile örgü örme tutkunları için kırmızı ve pembe renklerde tasarlanmış değişik modeller verilen şık ve zarif örgü elbise modelleri sayfamızda kendiniz için bir model mutlaka bulacaksınız. Klasik giyim ve spor giyim için değişik tasarımları ile sizlere tercih şansı sunan trend örgü elbise modelleri bayanların en çok sevdiği pembe ve kırmızı renkler de tasarlanmıştır. Modellerimi arasında kırmızı ve pembe renk dışında asil bir renk olan siyah renk ile de tığ ile örülmüş çok şık ve asil bir model ile sayfamızdaki örnekleri sonlandırıyoruz.
İlk modelimiz yünlü ip tercihi ile hazırlanmış açık pembe renkli oldukça fazla örneği bünyesinde toplamış sevimli ve şık bir örgü elbise modeli; üzerindeki örneklerin hepsi kabartma şekli verilerek hazırlanan elbise yakası ceket yaka olarak tasarlanmış, kısa kollu,  kabartma yaprak deseni ve delikli acur modeli verilerek örülmüş oldukça iddialı elbise modelleri arasında. Beyaz kalın bir kurdele ile kemer şeklinde bağlanarak hoş bir haza verilmiştir. Bu modelimiz de de örülme aşamaları resim resim açıklanarak sizlere yardımcı olması amacı ile gösterilmiştir.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın.

İkinci modelimiz ise oldukça iddialı iki renk ile tasarlanan; siyah ve kırmızı renklerdeki mini elbise modeli. Kollar ve beden kısmı kırmızı renk ile düz örgü şeklinde şiş ile örülmüş yine aynı modelde etekleri ve yakası da siyah renk ile tamamlanmıştır.  Yakası tığ ile motifli olarak örülen elbise modeli trend elbise modelleri arasında yerini aldı. Etek sonuna ve kol uçlarına ince birer lastik örülerek tamamlanan elbise örülme aşamasında sizlere yardımcı olması için yine aşama aşama resimlendirilmiştir. Çiçek motifleri ile tek sıra halinde yaka etrafına dolandırılan yaka ise elbiseyi tamamlayan güzel bir ayrıntı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.