Örgü Oyuncak ve Oyuncak Bebek Kıyafetleri

Dünyanın en değerli varlıklarına vereceğiniz en değerli hediye şüphesiz ki sevginizdir; karşılıksız verdiğimiz sevginin yanında büyük bir istek ve hevesle ördüğümüz örgü oyuncak ve oyuncak bebek kıyafetlerinden başka bir çocuğu sevindirecek başka ne olabilir ki…. Sizin en değerli varlığınız çocuğunuz, peki ya çocuklarımızın o temiz kalbi ile sevdikleri değer verdikleri şeylerin başında oyuncakları gelmez mi; bir annenin çocuğuna gösterdiği sevgiyi, ilgiyi, şefkati çocuklarımızda aynı şekilde oyuncak bebeklerine göstermiyor mu. Siz çocuğunuzu nasıl uyutuyorsanız onlar da aynı şekilde oyuncak bebeklerini uyutuyor, siz çocuklarınıza nasıl ninniler söylüyorsanız, onlara nasıl davranıyorsanız aynı şekilde çocuklarımız da oyuncak bebeklerine öyle davranmıyor mu. Sizi örnek alarak oynadıkları oyuncak bebeklerine de sizden gelecek renkli güzel ve şirin örgü kıyafet modelleri bebeğinizi çok mutlu edecektir. Bir de bu oyuncaklar sizin eseriniz ise çocuklarınız ona verdiğiniz değeri anlamakta geç kalmayacaktır.
Gelin çocuklarımızın gelişme ve büyüme çağında en çok ihtiyacı olan sevgiyi ve ilgiyi onlara ve onlar için en değerli oyuncakları olan oyuncak bebeklerine vererek göstermeye çalışalım.
Örgü oyuncak ve oyuncak bebek kıyafetleri modellerimiz sizi de çocukluğunuza götürecek sevimli çizgi film kahramanlarının örgü oyuncaklarının yapımını ve onlar için hazırlanan şirin örgü kıyafet modellerinden oluşuyor.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın.

İlk modelimiz, Tığ ile örülen sevimli köpek modelleri ile karşımızda. Örmesi zevkli ve heyecanlı olan değişik örgü oyuncak modelleri ile çocuklarınız daha sağlıklı ve kaliteli oyuncaklar ile oyun oynamanın hazzını sonuna kadar yaşayacaklar. İkinci modelimiz ise hazır oyuncak bebeklerin kıyafet modelleri ile karşımızda; iki sevimli oyuncak bebek için örülecek kazaklar panço modelleri ve örgü pantolonları örerken bebeğiniz ile oyun oynamanın ve çocukluğunuzu tekrar yaşamanın sevincini ve heyecanını tadacaksınız.