Yeni Sezon Örgü Elbise Modelleri

Pembe, mor ve beyaz renkli üç farklı, şık ve zarif örgü elbise modelini sizlerle paylaşmak istedim, yine örgü aşamaları resimli olarak size örgünüzde kolaylık sağlayacak ve yeni sezon elbise modellerinden sizin renginize giyim tarzınıza uygun olan modeli örerek modadan vazgeçmeyeceğinizi göstereceksiniz. İlk iki modelimiz spor ve klasik iki tarza da uygun genç kızlar ve genç bayanlar için çok şık iki model, üçüncü modelimiz ise orta yaş bayanlarımız için tasarlanan zarif bir elbise modeli. Örgü kıyafet modelleri arasından yeni sezonun trend modelleri arasında olan bu üç muhteşem model ile şıklığınıza şıklık katacaksınız. Örgü tutkunu çalışan bayanlarımız için de iş yerlerinde, müşteri ziyaretlerinde rahatlıkla giyebilecekleri elbise modellerimiz size istediğiniz mekan ve durumda giyim şansını veriyor.
İlk modelimiz tığ ile örülmüş, kalın büyük çiçek tokalı bir kemer kullanılarak tasarlanmış çok şık bir model, file modeli ve küçük baklava dilimli deseni ile uyum içinde tasarlanan muhteşem modeli ile yaz günlerinde rahatlıkla giyilebilecek bir elbise modeli. Köşeli yaka olarak tasarlanan elbise göğüs üstüne verilen modelden sonra bele kadar diz bir örnek verilmiş, belden alt kısmı ise genişleyerek ve desen verilerek tasarlanmıştır.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın.


İkinci modelimiz ise kış aylarında giyilebilecek, uzun kollu, fırfırlı geniş yuvarlak yakalı, etekleri desenli ve pileli zarif bir model, beyaz renkli ip ile bele verilen ince desen adeta bir kemer havası yaratmış, yine etek uçlarında ve kol uçlarında bir şerit şeklinde kullanılan beyaz renk elbisenin havasını değiştirmek için yeterli bir ayrıntı olarak kendini gösteriyor.  mor renk ile tasarlanan örgü elbise modelini kırmızı renk ile düşünemiyorum, oldukça iddialı ve canlı bir elbise halini alacağından eminim, bilmiyorum belki bu düşüncem kırmızıya olan tutkum yüzünden de kaynaklanıyor olabilir.