Renkli Süslemeli Örgü Bebek Kıyafetleri

Birbirinden farklı şekil ve modellerde tasarlanan işlemeli renkli örgü bebek kıyafetleri ile örgüye bir kez daha hayran kalacak, modellerimizden ilham alarak kendi modellerinizi tasarlayacağınız en yeni örgü bebek kıyafetleri ile gardroplarınız renklenecek, örgüde arkadaşlarınız arasında örnek istenecek ilk kişiler arasında olacaksınız. İlk modellerimiz kız bebekleri için tasarlanan elbise modellerinden oluşmaktadır. Kırmızı tutkusu daha ilk adımlarını atarken hafızalarına kazınacak olan üzeri işlemeli ve kırmızı renkli bu gösterişli elbiseler tüm dikkatleri üzerine çekecektir.

Bebekleriniz için en güzel örgüleri ve değişik modelleri ile karşımıza çıkan örgü bebek kıyafetleri sizi yeniden anne olmak düşüncesi ile baş başa bırakacaktır. İlk modelimiz bahsettiğimiz muhteşem modellerden bir tanesi; kırmızı renkli küçük çilek şekli verilmiş meyveler ile süslü çok şirin bir elbise modeli. Yuvarlak yaka sıfır kollu olarak tasarlanan kırmızı renkli elbise modelimiz kabartma küçük fındık modeli ile desenlendirilmiş ancak bu modelden çok rengi ve küçük küçük hazırlanan siyah benekli yeşil yapraklı örgü çilekler ile süslenen etek uçları dikkatleri çekiyor. Çileklerin aralarına dikilen beyaz renkli küçük papatyalar ise bir çilek bahçesini hatırlatmaya yetiyor.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın.

İkinci modelimiz ise ilk modelimiz olan çilek süslemeli elbise modelinin takımı olan kırmızı renkli yine çilekli bir kısa hırka modeli;  kırmızı acur deseni ile örülen uzun kollu mini hırka modelinde hırka kenarları beyaz renk ile tığlanmış küçük ve önemli bir ayrıntıya sahip. İki yaka kenarına beyaz ve kırmızı renkte örülen iki çiçek motifi dikilmiş ve  etek kısmında yine iki yana örülen çilekler dikilerek aralara beyaz çiçek motifleri serpiştirilmiştir. Elbisesi ile tam bir uyum içinde örülen hırka modeli ve elbisesi her kız çocuğunun sahip olması gereken bir elbise özelliğindedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.