Örgü Çorap Terlik ve Ev Botu Modelleri

2012-2013 kış aylarında kendini gösteren ve bir anda vitrinlerde yerini alan ev botu ve ayakkabı modelleri şimdi herkesin ayağını ısıtıyor; yoğun talep üzerine farklı renk desen ve boyutlarda karşımıza çıkan ev botu modellerini örgü severler de yeni örgü tasarımları arasına aldılar bile…  Çok farklı renk, desen ve şekilde sizler için tasarlanan örgü ev botu ayakkabı hatta örgü terlik modelleri ile süslenen sayfamızda çok yeni modeller bulacaksınız. çok ince ayrıntılara yer verilerek tasarlanan örgü terlik ve ev botu modelleri farklı aksesuarlar ile süslenerek en yeni görüntüleri ile ayağınızı ısıtırken renginiz tarzınızı da yansıtmaktan geri kalmayacaktır.
İlk modelimiz rengarenk tasarlanan örgü çiçek motifleri ile süslenmiş renkli çizgili tasarımı ile her kıyafetin ile uyum içine girecek şık ve gösterişli bir bayan örgü tozluk modeli. Tığ ile örülen renkli tozluk modelini isterseniz çocuğunuz için isterseniz de kendiniz için tasarlayabilir hem evdeki parça iplerinizi değerlendirebilir hem de üretmenin verdiği haz ile tozluğunuzu kullanabilirsiniz.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın.


Son yıllarda karşımıza çıkan aksesuar delisi bayanlarımız için şık ince topuklu çizmelerin üzerine bile örülen tozluklar karşımıza çıkıyor ve daha sakin ve sade giyinmeyi seven bayanları bile oldukça şaşırtıyor. Yine bu tozluk modelini de bu bahsettiğim çizme aksesuarı tozluk modeli şeklinde de örebilirsiniz. Aksesuar bir bayanın rengini, tarzını hayata bakışını en iyi şekilde anlatan ip uçlarını sizlere verecektir.
Bu hoş ve renkli tozluk modelinin yanı sıra sayfamızda, sevimli hayvan figürlü örgü çoraplar, çiçek motifleri ile süslenmiş ev terlikleri, yeni sezon örgü ev botları modelleri örgü tutkunuzu daha da güçlendirecektir. İyi örgüler bayanlar…