Örgü Oyuncak Dünyası Modelleri

Kız çocukları için en güzel bebek modelleri ile hazırladığımız sayfamızda kız çocuklarına en çok hitap eden bebek  ve bir çocuğa sorduğunuzda sizden isteyeceği oyuncak şüphesiz cindy bebektir. Satın alacağınız cindy bebek yerine çocuğunuza kendi elleriniz ile yapacağınız bir cindy bebeğin değeri kesinlikle biçilemez. Bir anne olarak her alış veriş de veya oyuncak mağazalarına gidildiğinde çocuğunun direk cindy bebeklerin bulunduğu reyona koşan kızları için muhteşem bir cindy bebek modelini ve resim resim yapılışının açıklamasını sizlere tarif etmek istiyorum.
İlk modelimiz sarı saçlı uzun boylu incecik bir cindy bebek modeli ile bizlere yapım aşamasında yardımcı olacak yapımı kolay, gelecek kuşaklara aktarılabilecek güzel bir cindy bebek modeli. Yapmanız gereken sadece resimleri incelemek ve gereken malzemeleri ki bu malzemeler her evde bulunabilecek malzemelerdir; beyaz renkli kumaş biraz elyaf dikiş ipliği ve çocuğunuzun oynamadığı kırılmış yıpranmış veya bozulmuş bir bebeğin saçları… Hepsi bu bu kadar az ve maliyetsiz malzemeler ile çocuğunuza güzel bir cindy bebek yapabilirsiniz.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın.

İkinci modelimiz ise yine kız çocukları için çizgi filmi ile oyuncakları ile, kıyafetlere, okul çantalarına, kalem kutularına, tokalara kadar çocuk eşyalarının süslemesinde kullanılan ve bir marka olan hello kitty bebeğinin yapımı var, tığ ile örülerek hazırlanan hello kitty bebeğinde kırmızı ve beyaz renkli ip kullanılarak hazırlanacak ve içi elyaf ile doldurulacaktır. Yapım aşamasında şemasından da yardım alarak öreceğiniz bebeğimizin yüzünü de işleme yaparak sevimli bir hale getirebilirsiniz.
Evinizin her köşesinde aksesuar olarak kullanabileceğiniz örgü oyuncak modelleri ile de hazırladığımız sayfamızda eviniz ve kız çocuğunuz için de birbirinden güzel ve renkli sevimli örgü oyuncak ve aksesuarlar tasarlayabilirsiniz.