Örgü Bayan Fular Modelleri

Son yıllarda moda dünyasına ve bayan örgü aksesuarları arasına hızla giriş yapan örgü fular modelleri, farklı renk, farklı şekil ve tasarımları ile ilk sıralarda yerini korumaya devam ediyor. Spor giyim veya klasik giyim olsun her tarza hitap eden örgü fular modelleri dantel örgü ve normal örgü olarak da seçim olanağı sunuyor bayanlarımıza. iş hayatından, pazar gezmesine çıkan her bayanın üçte ikisinin boynunda örgü fular görmek kadar doğal bir şey yok artık. Talep de bu kadar artınca tasarımcılar örgü fular modeli tasarımına daha fazla zaman ayırdılar ve ortaya çıkan modeller ile bayanlar fular kullanmakta ne kadar haklı olduklarını gösterdiler.
İlk modelimiz, podyumlardan bayanların boynunu saran şiş ile örülmüş ve saç örgüsü modeli verilmiş daha çok panço şeklini anımsatan ancak ebat olarak daha küçük olan şık bir fular modeli.
İkinci modelimiz ise tığ ile örülen dantel çiçek desenli yakalık ve fular olarak da kullanılan şık ve zarif bir fular örneği.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın.

İkinci modelimiz ise yine kullanım şekli çokluğu ile karşımıza çıkan dantel örgü motifli beyaz renkli büyük çiçek motiflerinin birleştirilmesi ile tasarlanan dikdörtgen şekilli oldukça gösterişli ve zarif bir şal fular modeli. Birbirinden farklı desenlerde şiş veya tığ ile de örme seçeneği sunan rengarenk fular modelleri ile tarzınıza uygun modellerde yeni tasarımlar ile yaratıcılığınızı ortaya çıkararak veya tercihinize sunduğumuz yeni fular modellerinden beğendiğinizi örerek üzerinde bir kaç değişiklik veya ekleme yaparak kendi fularınızı tasarlayabilirsiniz. Renk sizin tercihiniz, model sizin tercihiniz, hal böyle olunca da örgü fularınız da sizin tasarımınız olacaktır. Birbirinden değişik modern ve modaya uygun fular modellerimizi incelemeye devam edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.