Örgü Hobi Dünyası Değişik Örgü Modelleri

Merakla beklediğiniz, yaratıcı hanımların elinden çıkmış modellerin sizlerin elinden de farklı tasarımlar ile yeniden hayat bulacağına inandığım örgü hobi dünyası değişik örgü modelleri sayfası ile heyecanla sizler gibi modelleri incelemek istiyorum. Örgü şallar, çantalar, örgü ip çantaları, değişik peçetelikler, işlemeli eldivenler ve birbirinden zarif dantel modelleri bizleri bekliyor.
İlk üç modelimize baktığımızda aynı kategori altında toplayacağımız örgü çanta modelleri var; ilk ve üçüncü modelimiz renkleri desenleri ve şekli itibari ile oldukça farklı ve şık modeller, isterseniz iki renkli isterseniz ebruli ipler ile örebileceğiniz farklı desenlerdeki bu çantalar küçük boyutları ile de oldukça spor bir kullanım seçeneği ile karşımızdalar. Ancak benim için ilginç olan ise tam da bu iki çanta modelinin ortasında yer alan ikinci modelimiz. İlk bakışta normal örgü çantalar gibi duran ikinci model yakından incelendiğinde örgücü bayanların çok 🙂 Bileğinizde taşıyacağınız örgü çantanız herkesin dikkatini çekecek ve örgünün takipçisi olduğunuz ve en yeni modelleri sizde gördükleri için arkadaşlarınız gıpde ile bakacaklar size.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın.

Diğer modelimiz ise siz isterseniz panço deyin isterseniz bolero, isterseniz de şal…. üç isim de bu modelimiz içi oldukça uygun ve yerinde olacaktır.  Ben şal olarak tanıtacağım size bu modelimizi; Şiş ile örülen şal modeli oldukça fazla deseni aynı model üzerine taşımız, yarasa kol olarak tasarlanmıştır. Yarasa kollar bel kısmına gelecek şekilde koltuk altından bel hizasına doğru dikilerek birleştirilmiştir. Aslında en önemli ayrıntıdan biriside kenarlarına çekilen beyaz renkli hazır dantel ve üzerine dikilen para şekilli metal süsler ilk bakışta dikkatleri çekmeyi başarıyor. Genç kızlar için farklı tarzlarda giyinen gençlerimizin bu modeli beğeneceklerine hatta yaratıcılıkalrı ile kendilerinden de bir şeyler katacağına eminim.