Örgü Oyuncak Dünyası Modelleri

Bu modelleri görünce erkek kadın her kesin çocuk olmayı isteyeceğinden eminim, örgü toplar, kaplumbağalar, balıklar, tavşanlar, örgü pastalar, penguenler ve hem oyuncak hem de aksesuar olarak kullanabileceğiniz örgü mantar ev peçetelikler ile evinizde küçük aksesuarlar ve ayrıntılar ile büyük değişiklikler yapabilirsiniz. Ebatlarının küçük olması nedeni ile de evde diğer örgülerinizden kalan parça renkli ipleri de kullanabilir, bütçenizi zorlamadan yeni oyuncaklar ve eviniz için aksesuarlar örebilirsiniz, böylece hem çocuğunuz hemde siz mutlu olacaksınız.
İlk iki modelimiz de aksesuar olarak akvaryumunuzun yanında kullanacağınız örgü ve kaça ile yapılmış balık oyuncaklar var, örgü olarak tasarlanan balıkları fanus veya akvaryumlar da aksesuar olarak kullanabilir, keçe ile yapılan balıkları ile duvar süslerinde veya büyüklü küçüklü yaparak bebeklerinizin odasında  beşik süsü olarak da kullanabilir ve farklı aksesuar noktalarını da keşfedebilirsiniz. Yapım aşamaları aşama aşama gösterilen keçe balık süsü oyuncağını da kolaylıkla yapabilirsiniz, bu el emeği göz nuru çalışmalarınızı hediye bile edebilirsiniz.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın.


Yapımı aşamalı olarak anlatılan bir diğer oyuncak modelimiz ise sevimli bir kaplumbağa tasarımı; şiş ile düz örgü modelinde örülen kaplumbağa modeli, hayvanları tanımak için çocuklarınıza büyük kolaylık sağlayacağı gibi oyun dünyasını da genişletecek yeni hallere yelken açacaktır. Nasıl örüldüğünü resimler ile sizlere anlatmaya çalışmamızda ki amacımız sizlerin örmesine yardımcı olmak ve örme aşamasını da kolaylaştırmaktır.
Tığ kullanarak da şiş kullanarak da siz annelere büyük kolaylık sağlayan örgü oyuncak modellerimizden çocuğunuzun beğendiği bir modeli hevesle öreceğinizi umuyorum, hem bütçenizi pahalı oyuncaklar alarak zorlamayacaksınız  hem de sağlıklı ve kaliteli oyuncakları kendi emeğiniz ile örerek torunlarınıza da bırakacağınız önemli bir miras olacaktır.