Kız Çocuk Yazlık Örgü Elbise Modelleri

Sarı renkten beyaza, fuşya renginden lila rengine kadar istediğiniz  her renkte ve değişik modellerde kız çocukları için birbirinden renkli, desenli ve süsülemeli elbise modeli bulmak artık hiç de zor değil. En yeni modeller ile örülen odası bir manken odası gibi renkli ve değişik elbiseler ile dolu olan ve günde en az 4 kere üstünü değiştiren hayatımızın anlamı kız çocuklarımız için onlarında seveceği ve dikkatini çekeceği renkler de ve değişik modellerde en yeni örgü elbise modellerini bir araya getirerek kıyafet almaktan şikayet eden anneler için ‘Örelim, Giydirelim’ sloganı ile beğendiğiniz elbiseleri örmeye ve çocuklarınıza gururla güvenle giydirmeye başlamanız için şişler ve ipler hazır ise modelleri incelemeye, kız çocuklarımızın zevkini ve sevdiği renkleri de göz önüne alarak yeni fikirler ile yeni tasarımlar hazırlamaya hazır isek, model açıklamalarına bir an önce başlamak istiyorum, minik mankenleri bekletmeyelim….
İlk modelimiz Yaz aylarında rahatlıkla giyebilecekleri, uçuk pembe renkli tığ ile örülen yağmur damlası deseninde ki şık bir elbise tasarımı; Askılı olarak tasarlanan elbise modeli bel kısmı dar belden aşağı eteklere doğru açıklan ve eteklerde başlayan yağmur damlası modeli ile yaz aylarında bir güneş gibi parlayacak minik mankenler. Bolerosunu yapmayı da unutmayın lütfen anneler…
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın.

İkinci modelimiz ise beyaz renk ile şiş yardımı ile örülen, etek uçları fırfırlı, uzun kollu, delikli acur desenli bahar ayları için kullanımı uygun olan şık ve sade bir örgü elbise modeli…. Tabi sizler bu sade elbise modeli ile yetinmeye bilirsiniz. Biraz süs, işleme bir elbise de çok şey değiştirir. Delikli acur deseni ile tasarlanan elbisenin üzerinde boncuklara, hazır çiçek motiflerine veya renk renk motif motif örülecek olan çiçeklere oldukça fazla yer var, bu yerleri kullanın hanımlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.