Rengarenk Örgü Bebek Patiği Modelleri

Evimize gelen misafirlerimiz için nasıl ki heyecanla mutfaklar da birbirinden lezzetli yemekler, pastalar, börekler hazırlıyor isek bu misafir evimizin neşe kaynağı, mutluluk kaynağı, sevinç kaynağı olacak olan bir bebek de olabilir işte o zaman mutfaklardan çıkıp elimize şişleri tığları ve renkli yünlü ipleri almanın zamanı geldi demektir. Rabbimizin bir lütfu olan  bu minik melekler hayatta sahip olacağımız en değerli varlıklardır, bu değerli varlık içinde tüm aile dostlar akrabalar sefer olarak en güzel en şirin en sevimli örgü kıyafetleri örmeye başlarız… Bunlar arasında örmesi kolay, süslemesi zevkli şirin mi şirin patikler var ki, insan gördüğünde bile yüzünde bir gülümseme oluşuyor. İşte bebeğinizin ayaklarını sıcacık yapacak sizinde gördüğünüz andan itibaren yüzünüzü güldürecek sevimli şık ve rengarenk örgü bebek patikleri modellerinde sıra.
İlk modelimiz kız bebekler için tasarlanan uçuk pembe renkli, babet şeklinde örülmüş şirin bir örgü bebek patiği modeli. Kemerli olarak tasarlanan örgü patik uygun bir düğme ile de kemerleri birleştirilmiştir. Ön kısmı düz örgü ile örülen kemer kısmı ise desenli modeli ile hem kullanışlı hem modelli bir patik örneği, kolay ve hızlı örülmesi ile de dikkatleri üzerine çekiyor.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın.

İkinci modelimiz ise beyaz renkli ip ile örülen çorap şekilli pembe renkli ip ile sonlandırılan ve yine aynı şekilde pembe renkli bir kurdele ile de renklendirilen, şiş ile örülmüş, delikli acur desenli minik ayakları sıcacık tutacak hoş bir bebek patiği modeli, rengi itibari ile yine kız bebekleri için tasarlanmış ancak erkek bebekler içinde renk değiştirilerek örülebilecek ya da diğer modellerimizi incelediğinizde erkek bebekler için de çok güzel erkek bebek örgü patik modelleri bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.