Yeni Sezon Örgü Bayan Çanta Modelleri

Örgünün şıklığını, zarifliğini, kullanım rahatlığını ve rengini bütün özellikleri ile bir arada bir çanta da göstermek isteyen bayanlar için hazırlanan yeni sezonun en canlı ve en güzel modelleri ile hazırlanan örgü çanta modellerimiz şıklığına ve uyumuna özen gösteren modayı takip eden bayanlar için hazırlandı. Kendi çantanızı kendiniz tasarlayabilir, kullanım rahatlığı ile içini tasarlayabilir ve kendi kullanımınıza uygun büyük küçük, el çantaları, portföy çantaları veya kol çantaları örebilirsiniz. İstediğiniz şekli vereceğiniz çantayı istediğiniz şekilde de süsleyebilir, renkli boncuklar ile işleyebilir veya örgü büyüklü küçüklü gül motifleri ile bir bahçe görüntüsünde süsleyebilirsiniz. Çanta sizin tasarımı sizin bayanlar isterseniz hobi olarak isterseniz kullanmak için isterseniz de ticari amaçlı örüp satabileceğiniz en  güzel çanta modelleri siz hanımların zevkine göre yeniden tasarlanmak için hazırlar.
İlk modelimizde aynı şekildeki iki farklı çanta bulunmaktadır. Deseni ve renkleri farklı olan çantalarımızın ikisinde de hazır ahşap kulp kullanılmış ve el çantası olarak tasarlanmıştır. Modelin birinde renkli ipler ile hazırlanan motifler birleştirilerek hazırlanmış diğerinde ise motifsiz desen verilerek hazırlanmıştır. Her iki çanta modeli de tığ yardımı ile örülmüş şık ve gösterişli çantalardır. Çiçekli modelimiz daha çok spor kullanıma uygun diğeri ise klasik kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır.
Modellerin Büyük Halini Görmek İçin Lütfen Küçük Resimlerin Üzerine Tıklayın.

İkinci modelimiz ise bir örgü eseri olarak karşımızda; kar beyaz renginde, baklava dilimi, saç örgüsü ve çam ağacı desenleri ile örülen çanta, kendinden yine örgü kemerli kapağı ile oldukça şık ve gösterişli bir çanta modelidir. Kulp olarak da örgü kulp kullanılmış ve çok da isabetli bir karar verilmiştir kulp seçiminde. Yaz aylarının en dikkat çekici rengi olan beyaz renkli çantamız gösterişi ile dikkatleri çekecektir, model almak için yolda önünüzü keseceklerine eminim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.