Bayanlar İçin Örgü Eldiven Modelleri

Modelli, modelsiz, işlemeli, süslü, parmaklı, parmaksız, uzun kısa, aksesuar olarak da kullanabileceğiniz birbirinden renkli, şık ve zarif örgü eldiven modelleri ile hazırladığımız sayfamız da sizler için tarzınıza ve zevkinize uygun bir model bulabileceğiniz gibi boyutlarını küçülterek çocuklarınıza da bu muhteşem örgü eldiven modellerinden örebilirsiniz.  Balık şekli ile hazırlanmış örgü eldiven modelinden gelinlik eldivenine kadar bir çok tarz ve model de kendini gösteren örgü eldivenler genellikle aksesuar olarak kullanılmaktadır. Süslü ve renkli giyimi tercih eden bayanlarımız çok beğeneceğini umduğum ayrıca sade giyinmeyi seçen bayanlarımızın ise bu modeller karşısında giyim tercihlerini de değiştirebilecekleri gözü ile bakıyorum.
Gelin bu güzel renkli örgü eldiven modellerini bir an önce incelemeye ve örmek için seçim yapmaya başlayalım. İlk modelimiz renkli bir balık şekli ile karşımıza çıkıyor; kırmızı, yeşil ve beyaz renkli ipler ile örülen model parmaksız, torba şeklini andıran bir şekilde tasarlanmıştır. kuyruk kısmı lastik örgü ile örülerek bilek kısmını kavrayacak şekilde tasarlanmış zikzak modeli verilmiş ve yüzgeç yerleri renkli boncuklar ile süslenmiştir. İster kendiniz için isterseniz de minik kızınız için örebileceğiniz bu gösterişli ve sevimli model çevrenizdekilerin dikkatini mutlaka çekecektir.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın.

İkinci modelimiz ise, farklı tarzda giyinen genç kızlarımız ve sevimli minikler için çok şirin bir fare şeklinde örülen eldiven modeli. Şiş yardımı ile öreceğiniz eldiven de beyaz renkli sakallı ip ve normal ip kullanılarak tasarlanmış, ön kısmı üçgen şeklinde tasarlanan fare eldiven modeli daha sonra sakallı ip ile devam eden model de bilek kısmında tekrar normal ip kullanılarak bitirilmiş. Minik iki kulak, minik bir burun ve gözlerde boncuklar kullanılmıştır.