Kız Çocuklar İçin Yeni Örgü Yelek ve Bluz Modelleri

Kız çocuklarının kıyafetleri arasında en çok kullanılanlar arasında olan örgü yelek ve bluzların en güzel model ve örnekleri ile sizlerin ve çocuklarınızın tercihine sunuluyor; acur modeli, saç örgüsü, baklava dilimi, kabartmalı baklava dilimi, düz ters örgü ….. gibi örnekler ile örgü sever bir bayanın bildiği tüm örgü modelleri kullanılarak tasarlanan, zevkle öreceğiniz en güzel çocuk örgü modelleri ile çocuklarınızı hem ördükleriniz ile hem de sevginiz ile ısıtacaksınız.
Tığ veya şiş ile örülen yelek ve bluz modelleri arasındaki örnek ve model çokluğu seçiminizi zorlayacak olasa da işlemeli, askılı, yazlık elbiselerin yanında kapişonlu kapişonsuz rengarenk yelek modelleri ile örgünün hazzını bir kez daha yaşayacaksınız.
İlk modelimiz de sizlere örme aşamalarını resimler ile anlatmaya çalıştığımız model, kapişonlu, fuşya renkli şiş ile örülen sıcacık bir yelek modeli. Saç örgüsü modeli ile tasarlanan capcanlı rengi ile de çocuklarınız isteyerek ve zevkle giyecekler. Saç örgüsü modeli dışındaki yerleri düz örgü ile örerek hızlı bir şekil de ve fazla zaman harcamadan örme kolaylığı sağlayan bir model.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın.

İkinci modelimiz ise mavi renkli tığ ile örülen örmesi zevkli ve şık bir model; omuzları motif motif örülerek birleştirilen ve alt kısmı ise delikli dolgu şeklinde tamamlanan bluz modelini boyutlarını büyülterek kendiniz için bile tasarlayabilirsiniz. Resimler ile de bluzun parçalarının örülme aşamasını ve birleştirilme şekli gösterilen modelde sıfır kol seçimi yapılmış yine sizin de eklemeleriniz ile tercihinize göre motifli ve delikli model ile kol kısmını uzatabilirsiniz.
Çocuklarımızın kıyafetlerinde özellikle örgü seçimi yapan marifetli annelerimiz için kendi elleri ile örebilecekleri ve gönül rahatlığı ile de kullanacakları en yeni örgü modelleri sayfalarımız sizler için yenilenerek hazırlanmaya devam ediyor, iyi örgüler hanımlar.