Beyaz Renkli Örgü Şal Modelleri

Her geçen gün örgü şal kullanımı bayanlar arasında hızla yaygınlaşıyor, artan kullanım da üretici örgü sever bayanlarımız için yeni modellerin yeni tarz ve şekilde örgü şal tasarlamaya yöneltiyor. Tamamı beyaz renk ile tasarlanan yeni şal modelleri arasında dantel şal modelleri görmek sizleri sevindirecektir eminim, bayanlar arasında dantelin çok ayrı bir yeri vardır, örgüden özellikle ipinin inceliği ve bu inceliğin yarattığı zarif görüntü dantel örgüyü diğer ipler ile örülen örgüden ayırır ve tercih sebebi olur. Genelde üçgen şeklinde tasarlanan şal modellerinin yanı sıra bu sayfamızda yeni sezon da kendini gösteren dikdörtgen şal modellerini de bulabileceğiniz gibi hem şal hem de fular şeklinde kullanım imkanı sunan şal örnekleri de yerini alıyor.
İlk modelimiz de bunlardan bir tanesi dikdörtgen şeklinde tasarlanan beyaz renkli örgü şal örneği şiş ile örülmüş çam ağacı modeli ve delikli acur modeli boydan boya desen verilerek ince ip ile tasarlanmış şık ve zarif bir model. Kullanılan ipin inceliği ile de ayrı bir incelik ve zariflik katılan örgü şal önemli günleriniz de de kullanım rahatlığı sağlar sizlere.  Fular olarak da spor giyim de boynunuzu saracak sıcacık bir şal fular olarak da kullanabilirsiniz.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın.

Dantel ip ile örülen ikinci modelimiz şemalı olarak açıklaması da verilerek sizlere daha rahat ve örgü örme kolaylığı sağlayacağını düşünüyorum. üçgen şeklinde örülen kenarları dalga dalga şekil verilmiş olan dantel örgü şal modelini önemli günleriniz de ve abiye kıyafetlerinizin üzerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.  Farklı şekil ve desende tasarlanan modern ve çağdaş çizgiler de hazırlanan örgü şal örnekleri  emeğinizin karşılığını size görüntüsü ile sunacaktır.