Örgü Oyuncak Dünyası ve Oyuncak Aksesuar Modelleri

Öreceğiniz sevimli örgü oyuncak ve örgü  aksesuarlar ile hem çocuklarınızı hemde evinizi şenlendirebilirsiniz. Birbirinden renkli sevimli örmesi kolay yeni örgü oyuncak modellerine evlerinizin farklı köşelerinde de aksesuar amaçlı kullanabileceğiniz yeni örgü aksesuar modelleri ile evinizi de renklendirebileceksiniz.  İlk modelimiz de de göreceğiniz sevimli küçük ayıcık modelini evinizde ki saksı veya bahçenizde ki çiçeklerin üzerinde aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Renkli çiçeklerinizi daha da renklendirebilir evinizin havasını değiştirebilirsiniz.
İkinci modelimiz de yine ilk modelimiz gibi hem oyuncak hem de aksesuar olarak kullanılabilecek örgü oyuncak modellerinden biri, canavar şeklinde olan oyuncak modellerini hiç bu kadar sevimli bulamazsınız. İsteseniz çocuğunuz odasındaki raflara isterseniz de salon veya hollerde ki vestiyer raflarına yerleştirebileceğiniz örmesi de yapımı da çok kolay olan örgü canavar aksesuarları ile evinizin havasını değiştirebilirsiniz.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın.

Üçüncü modelimiz de ise sevimli ve gerçeğini aratmayacak bir tasarımda örgü oyuncak köpek modeli ile çocuklarımızı sevindirebiliriz. Şemalı olarak anlatıların örgü oyuncak köpek modelimiz de iki renk ip kullanılmıştır; kahve rengi ve beyaz renkli ip ile örülen bu sevimli köpek örgünün kalitesini ve sağlıklı oluşu nedeni ile de oyuncaklar da da ebeveynleri örgü oyuncak seçimine yönlendiriyor.
Diğer modelimizde iki farklı kumaş kullanılarak tasarlanan yapımı çok kolay olan sevimli bir tırtıl el yapımı oyuncak modelleri arasındaki yerini alıyor. Çocukların sağlığını, tüm zamanlarını onlarla geçirdiklerini de düşünerek kaliteli ve tehlikesiz oyuncaklar seçen ebeveynler için satın alınan oyuncaklara göre daha kaliteli ve sağlıklı olması ve kendilerinden bir şeyler katarak da tasarlanan oyuncaklar en değerli varlıklarımız olan çocuklarımızın gelişiminde önemli role sahipler. Sizler de evinizde hazırlayacağınız oyuncaklar ile çocuklarınızın gelişimine yardımcı olabilirsiniz.