Örgü Çizgi Film Karakterleri Oyuncak Modelleri

Çocukların bayılacağı oynamaktan zevk alacağı ve de en çok istedikleri, en çok sevilen çizgi film kahramanlarının örgü oyuncaklarını yapmaya ne dersiniz…. Pikaçu dan sevimli ayıcıklara, winnie pooh dan sevimli tele tabislere onlarca çizgi film karakterinin oyuncaklarını yapmak siz marifetli annelerin elinde. Örerek tasarlanan bu sevimli çizgi film karakterleri ile çocuklarınız oyun oynamaya doyamıyacak, çizgi filmleri izlerken örgü oyuncakları ile de oynama şansını yakalayacaklar. Kırılma, bozulma gibi bir derdiniz artık olmayacak, çocuğum küçük parçaları kırılır veya parçalarını yutar gibi bir korku sorununuz artık yok… Sağlıklı kaliteli kırılmaz oyuncakları artık kendiniz üretecek ve çocuklarınıza gönül rahatlığı ile vereceksiniz. Yapım aşamaları resimli olarak anlatılan bazı modellerimiz ile de örmekte zorlanmadan istediğiniz renkler de ve ya orjinal renklerinde örüp yeğeninize veya çocuğunuza hediye edebilirsiniz.
İlk modellerimiz yine çizgi film kahramanlarından oluşan rengarenk minik ayıcıklardan oluşuyor. Renk renk birden fazla minik ayıcığın yer aldığı çizgi filmde doğa üstü güçlerini kullanarak sevdiklerini arkadaşlarını kurtaran bu sevimli ayıcıklar eminim minik çocuklarınızın da dikkatini çekmiş onlar gibi doğa üstü güçlere sahip olmak istemişlerdir.  Bu ayıcıklar gibi doğa üstü güçlere sahip olamayan çocuklarımız için doğa üstü güçlere sahip olan oyuncaklar örmeye ne dersiniz…
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın.

Sevimli ayıcıkların çizgi filmini izlemeyi bitirdiyse çocuğunuz sıra tabi ki hızlı ve sevecen kahve rengi arıyı izlemeye geldi… Kahve rengi ve krem rengi ile çizgi çizgi örülerek tasarlanan hızlı arıyı sevmeyen çocuk yok gibi, biz büyükler bile çocuklarımız ile oturup büyük bir zevkle bu çizgi filmleri izliyoruz yani en azından ben izliyorum 🙂 İzlerken bu kahramanlar ile oynamak çocuklarımızın gelişimi için oldukça önemlidir. Anneler örgü oyuncak sayfası modellerimiz tüm hızıyla yenileniyor ve yeni oyuncak modelleri ile sizlerin karşısına çıkacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.