İşlemeli Desenli Örgü Eldiven Modelleri

En yeni ve süslü örgü eldiven modellerini bir araya getirdiğimiz işlemeli desenli örgü eldiven modelleri sayfamızda tüm bayanlar için, gençler hatta çocuklar için de modeller bulabileceksiniz. Ellerimizi soğuktan korumak veya çoğunlukla aksesuar olarak da kullanmayı tercih ettiğimiz örgü eldiven modelleri sayfamız süse düşkün, işlemeli, boncuk süslemeli gösterişli örgü eldivenlerin yanında sade ve şık bir çok modeli ile tüm bayanlarımıza hitap edecektir. Tüm örgü modellerimiz de olduğu gibi bu sayfamızdaki yeni örgü eldiven modelleri de sizlerin üzerinde yapacağınız değişiklikler ile yani tasarımlara ve modellere sahip olarak yeniden hayat bulacaklardır. Modellerimizi inceleyerek üzerinde nasıl değişiklikler yapabileceğimizi tasarlamaya başlayalım isterseniz.
İlk modelimiz, oldukça uzun tasarlanan bileklerimizi kapatacak şekilde boy verilen sezonun gözde rengi vizon rengi ile tasarlanmış, parmak kısmı düz örgü ile örülen ve daha sonrası tek sıra halinde alt kısmına ve üst kısmına yerleştirilen saç örgüsü modeli ile can bulmuş şık ve zarif bir örgü eldiven modeli. İsteğinize göre yedi den yetmişe her yaşa tasarlayabileceğiniz eldiven modelini sade bulan bayanlarımız için bilek kısmına geçirilen burgu ip ile uçlarına takacağınız küçük ponponlar ile yeniden tasarlayabilirsiniz.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın.

İkinci modelimiz ise yine şıklık ve sadelikten yana olan bayanlarımız için bir model tabi ki yaratıcı fikirleri olan süslü işlemeli modelleri seven bayanlar içinde üzerinde bir kaç değişiklik ile yeniden tasarlanacak gösterişli renkli bir eldiven modeline dönüşebilir. Modelimiz de bilek kısmına kadar düz örgü ile örülen bilek kısmı beş santim kadar kabartmalı bir desen verilerek bitirilen eldivenimiz şıklıkta ilk sıraları zorlayacağa benziyor.
Sizlerde kendi tasarımlarınız ile yeni örgü eldiven modellerimize can verebilir kendi tasarımlarınızı  hazırlayabilirsiniz.