Örgü Oyuncak Dünyası ve Yapım Aşamaları

Çocuklarınızın hatta çocuklarınızdan torunlarınıza kalabilecek birbirinden sevimli ve renkli örgü oyuncak modelleri sayfamızı çocuklarınız kadar sizler de beğenecek ve büyük bir heyecan ile örmeye veya dikmeye başlayacaksınız. Bana göre bir çocuğa hadiye edilebilecek çocukluğunun büyük bir kısmını onun ile geçireceği en güzel ve kalıcı hediye örgü oyuncaktan başkası değildir. Kendi elleriniz ile hevesle ve neşe ile öreceğiniz en yeni ve değişik örgü oyuncak modelleri aşama aşama yapılışları ile oyuncağı bitirmeniz de sizlere büyük kolaylık sağlayacaktır. Torununuza anlatacağınız annesinin veya babasının en güzel anılarını oyun günlerini anlatmanızı sağlayacak ve torununuzun da  aynı anılara sahip olacağı bir oyuncak sizlere de gençliğinizi ve o oyuncağı örerken ki heyecanınızı hatırlatacaktır.
Gelin hep birlikte yani nesillere aktarılacak sevimli oyuncak modellerimizden seçimler yapmakla başlayalım işe: isterseniz örgü modellerinden isterseniz de evinizde evinizde bulunan renkli kumaşları değerlendirerek tasarlayacağınız örgü oyuncak dünyası modelleri açıklamalı resimleri ile sayfamızdalar.
İlk modelimiz yapım aşaması resimli olarak aşama aşama anlatılan sevimli bir bebek modeli, entarisi ve başındaki eşarbı ile sevimli bir bebek yapmaya hazır iseniz malzemelerimiz herkesin evinde bulunacak malzemelerden oluşuyor, belli bir miktar kumaş, beyaz renkli kumaş, pamuk veya  elyaf, dikiş ipliği, boncuk ve kırmızı ve siyah renkli kalemler ile hazırlanacaktır.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın.

İkinci modelimiz ise sevimli küçük bir kardan adam oyuncağı:  kırmızı şapkası ve burnu ile tam da içinde bulunduğumuz kış aylarında sıcacık odalarında çocuklarımızın  hayallerini anlatacakları çocukluk yıllarının en güzel anılarını saklayacakları sevimli bir kardan adam yapmak için aşama aşama açıklamalı resimleri ile basit ve zevkli bir şekilde kırmızı burunlu sevimli kardan adam oyuncağını yapabilirsiniz.
Sizlerde çocukluğunuza geri dönmek isterseniz sitemizi takip etmeye devam edin çünkü en yeni ve sevimli modelleri ile örgü oyuncak dünyası sayfalarımız sizler için hazırlanmaya devam edecek.