Renkli Örgü Bayan Şal Modelleri

Renkli örgü bayan şal modelleri sayfamızda sizler için sezonun en çok tercih edilen renklerinden olan lila ve mor renkleri ile örülmüş birbirinden şık ve gösterişli örgü şal modellerini seçtim. Lila ve mor renk seven bayanların zevkle örecekleri farklı renk seçen bayanların ise modelleri istediği renk ile örebilecekleri en güzel modeller de şallar ile hem aksesuar hem de omuzlarınızı ısıtarak kıyafetleriniz ile kombine kullanabileceğiniz yeni şal modellerini incelemeye başlayalım.
İlk modelimiz panço şeklinde tığ ile örülmüş örülmesi zevkli ve kolay bir model, bunun yanında çok şık ve zarif bir modele sahip örgü şal modeli. Kabartmalı çiçek modeli ile motif motif örülerek birleştirilen, uçlarına küçük püsküller takılarak püsküllerin de uçlarına küçük motifler şeklinde çiçekler ile tamamlanmıştır. İsterseniz panço şeklinde isterseniz şal şeklinde örebileceğiniz bu yeni sezon örgü şal modelini minik kızlarınıza da uyarlayabilirsiniz. En yeni örnekleri sizlere sunmak bizim görevimiz bu modeller ve örneklerden yani tasarımlar yaratmak sizin işiniz bayanlar.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın.

İkinci modelimiz de ise aynı örnek kullanılarak iki farklı renk ile örülmüş yeni bir şal modeli var: Yelpaze örneği ile tasarlanan şal üçgen şekli verilerek örülmüş, isterseniz tek renk ile isterseniz de ebruli ip ile örebileceğiniz iki değişik ip ile de modeli sizlere göstermek istedik ki seçiminiz ve karar vermeniz kolaylaşsın. Yine tığ ile örülen modelimiz iki ucundan tercihinize göre farklı iğnelikler kullanarak birleştirebilirsiniz.
Model, renk ve şekil seçimini sizlere bıraktığımız birbirinden farklı örgü şal modellerini sizler için bir araya getirerek model açıklamaları ile sizlere sunuyoruz, sizlerde renk model ve şekillerini kendi tercih ve giyim tarzınıza göre değiştirebilir, modeller ile oynayabilir ve en yeni en güzel sizin kendi tasarımınız olacak örgü modellerini yaratabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.