Bayanlar İçin Örgü Hobi Dünyası Modelleri

Yeni modeller, yeni sayfa, yeni fikirler ve en yeni yaratıcı tasarımlar ile örgü hobi dünyası sayfamızda beraberiz. Bu sayfamızda sizlere fikir vermesi için yeni örgü modelleri, dantel koltuk örtüsü süsleme modelleri, örgü bikini modelleri, şemalı anlatımlı örgü motifleri, örgü kemerler, örgü vazo kılıfları, örgü çantalar örgü battaniyeler, örgü duvar süsleri ve daha aklınıza bile getiremeyeceğiniz eşyaların örgüleri ile tasarlanmış en yeni modellerini bulacaksınız.
Bu modeller arasında beni en çok şaşırtan ve değişik gelen modeller arasında; penguenlere giydirilen örgüler ve kola şişelerinin kılıfları oldu, bakalım sizler hangilerini daha yaratıcı ve farklı bulacaksınız, ve bu fikirler sayesinde siz neler üreteceksiniz.
İlk modelimiz klasik koltuklara döşenmiş örgü kılıflar; klasikleşen eski eşyaları daha da klasikleştirmek isteyen bayanlar tığ ile örülen kilim modelli koltuk kılıfı modellerini incelemenizi istiyorum, artık eskiye dönüşün en modern hallerini gösteren bu yeni örgü modelleri sizin de evinizde dekorasyon değişikliği yapmanıza neden olabilir.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın

İkinci modelimiz ise genç kızların kesinlikle isteyecekleri siyah renk ile örülmüş boyundan bağcıklı, üzerinde rengarenk küçük çiçek motifleri ile süslenmiş şık ve gösterişli oldukça da seksi bir örgü bikini modeli. ince ip ile sırttan bağlanan alt bikinisinde de yanlardan ip ile bağlanarak tasarlanmış bu şık ve farklı bikini ile plajlar da gözler üstünüzde olacak eminim.
Ancak örgü bikininin sadece güneşlenirken kullanılmasını tavsiye ederim çünkü suya girdiğinde normal bikiniden daha ağır olacağı ve bu ağırlığında sizi rahatsız edeceği düşünülürse bir de yine normal bikiniden daha zor kuruyacağını da düşünürsek güneşlenmek için çok daha ideal olduğu kanısına varabilir. Güneş damlayacak üstünüze…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.