Örgü Çocuk Kıyafetleri Modası

Modayı takip edenlerin sadece biz bayanlar olduğunu düşünüyorsanız kesinlikle yanılıyorsunuz bayanlar 😉  Minik kızlarımız bizden daha iyi birer moda takipçisi, onların seçerek aldığı kıyafetleri bir gözden geçirin bakalım, sezonun en yeni modelleri, en güzel renkleri ile tasarlanan kıyafetleri seçtiklerini göreceksiniz. Bizler de çocukların beğeneceğini düşündüğümüz en canlı renkler ile birbirinden şirin, sevimli sezonun trendleri arasına girmeyi çoktan başarmış örgü kıyafetleri bir araya getirdik ki siz anneler onların gardrobuna uygun en güzel kaliteli kıyafetleri kendi elleriniz ile örmenizi sağlamak için. Gelin yeni sezonun modern ve trend örgü çocuk kıyafeti modellerini yanınıza da minik kızlarınızı alarak incelemeye başlayalım.
İlk modelimiz, kız çocuklarının en çok sevdiği renklerden biri olan canlı bir pembe rengi il örülmüş üzerine baklava dilimi kabartma modeli verilerek tasarlanmış şık ve gösterişli bir örgü hırka modeli. Örneğimizi daha yakından incelersek   ana modelin düz örgü ile örüldüğü, kol ağızları, etek kısmı ve yuvarlak yakasının lastik örgü ile örüldüğünü görebiliyoruz, bunun dışında yuvarlak yaka seçimi yapılmış, beden kısmı düz örgü ile örülmüş ancak iki yandan yukarıdan aşağıya doğru kabartmalı bir şekilde küçük baklava dilimlerinin indiği güzel bir desen verilmiş. açık pembe papatya şekilli düğmeler ile de hırka tamamlanmış.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın

İkinci modelimize ise kızlarımızın bayılacağı ve üzerlerinden çıkarmayacağının garantisini tereddütsüz size verebilir. havlu ip ile örülen civciv sarısı renk ile örülen kapişonlu yelek modelimiz sevimli bir hayvan figürü ile tasarlanmış. kapişon üzerindeki kulaklar, ponpon ile yapılan minik bir burun ve iki küçük ponpon siyah renkli göz ile muhteşem bir tasarım olmuş. Tabi ki arka kısımdaki ponpon tavşan kuyruğunu da unutmamak gerek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.