Şık Örgü Bayan Bluzlar

Şık Örgü Bayan Bluzlar

Malum kış aylarında kazaklar bluzlar trikotaj türü ürünlere sıklıkla başvururuz.. Örebiliyorsak da örerek giyeriz..Bende siz örgü sever hanımlara daha çok kışlık kazak ve bluzların olduğu modelleri seçerek beğeninize sunup fikir vermek istedim..Kışlık kapşonlu ajur desenli V yakalı bluz modeli modern bir şıklık havasında..
Ajurlu şiş ile örülen askılı örgü bluzu siz kışlık havasına sokarak kol örebilirsiniz yada bolerolarla kullanabilirsiniz..
Beyaz dantel tığ işi askılı örgü bluzu da takımlarınızın içine kullanarak ince ip yerine kalın iple örerek kullanabilirsiniz..
Beyaz kırık beyaz V yakalı süveter tarzı bluzu da sıcak tutması için gömleklerinizle kombinleyebilirsiniz..
 Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.


Cepli V yaka kırmızı örgü bluzu örüp kotlarınızla kot gömleklerinizle kullanabilirsiniz spor seviyorsanız eğer..Dantel beyaz örgü tığ işi bayan bluzu da yazlık olarak örebilir yaza saklayabilirsiniz:) Düşük kollu ajurlu kruvaze bluzun içinede bir şeyler giyerek kullanabilirsiniz..
File olarak örebileceğiniz isterseniz kazaklarınızın üzerine yada yazın bikininizin üzerine kullanabileceğiniz file bir kolsuz örgü bluz..Gri arkası çapraz askılı örgü bluz modelini de çok beğendim sizde görün istedim..
Gri devrik yakalı ve alt kısmı üçgen görünen örgü bluz resimde çok şık kombinlenmiş zaten.. Kırcıllı yün ile düşük kollu örgü bluzu süveter olarak sıcak sıcak kullanabilirsiniz..Kırmızı siyah zikzak desenli kazak ve daha fazlası için galerimizi ziyaret edebilirsiniz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.