Örgü Bebek ve Çocuk Elbiseleri

Örgü Bebek ve Çocuk Elbiseleri
Bebekleriniz ve çocuklarınız için örülmüş elbiseler hepsi birbirinden güzel ve şık.. Haraşo ve ajur desenki beli ile kurdele ile büzülmüş örgü bebek elbisesi modeli.. Bej renkli robalı uzun bol örgü elbise.. Beyaz ajur desenli örgü bebek jilesi, beyaz tığ ve şiş ile örülen bebek elbise modeli çiçek motifli, bel kısmı pembe kurdeleli bebek elbiseleri, kırmızı jile ise pembe bir çiçek işlemeli, çizgili ön kısmı fiyonklu bebek elbisesi, kırmızı ve turuncu renkli çizgili kız çocuk jilesi, çizgili yarım kollu lastik örgü çocuk elbisesi, örgü rengarenk çocuk elbisesi çizgili..
Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.


Kırmızı deniz yıldızlı siyah beyaz çizgili bebek elbisesi bu senenin marin modasına tam uygun ve çok şık bir model..Gri pembe bebek elbisesi ve beresi model olarak ve içindeki şirin ile çok hoş görünüyor..Mor çocuk elbisesi ve jilesi, kadife ip ile örülen eteklerri ve kolları renkli örgülü bebek elbisesi, kalpli çocuk elbisesi ve rengarenk örgü eteği, düğmeli pembe ve krem renkli ajurlu bebek elbisesi, krem saç örgülü çocuk elbisesi, beyaz tığ ile örülen tığ çocuk elbisesi, leopar desenli örgü bebek elbisesi, lila örgü fiyonklu bebek elbisesi ve beresi ve daha fazlası için galerimizi gezebilirsiniz..