Bayan Örgü Hırka ve Yelek Modelleri

Bayan Örgü Hırka Modelleri
Bayan bluz ve kazak modelleri ile bu galerimizdeyiz.. İlk modelimiz uçuk pembe renkli ajur desenli yarım kollu çok şık bir ince hırka modeli..
Askeri yeşil beli kuşaklı devrik yakalı şık bir yelek modeli, kol cu etek kısmı ve yanları desen krem renkli hırka modeli çok hoş ve şirin görünüyor, konulan desenler hırkayı modern ver tarz bir hale getirmiş..
Bebe yakı buz mavisi renkli düğmeli hırkanın bir tarafına gül deseni işlenmiş cici bici bir hırka olmuş..Beyaz kapişonlu kruvaze hırkanın kenarlarından siyah lastikler örülmüş çok şık hazır alacağınız bir hırkanın yerini tutamayacak kadar güzel bir hırka..
Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.


Kırcıllı renkli düğmeli ve cepli hırka modeli de oldukça şık bir örgü olmuş..
Gri krem roba kısmı çizgili üç düğmeli hırka modeli de basit ve şık bir örgü örneği..
Çok şık nar çiçeği ve bordonun tonları ile örülmüş tığ ile yapılan motiflerin birleştirilmesi ile meydana gelen ince şık abiye hırkanın dört farklı resmi size örülmesi hakkında fikir sahibi yapacaktır çok şık örmek isteyebilirsiniz çünkü..
Şal yakalı kırmızı kruvaze hırka modelinin örülüşü hakkında hiç bir fikrim yok ama eminim siz örgü sevenler bu işin üstesinden geleceksinizdir..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.