Sevimli Örgü Bebek Patik Modelleri

Çorap ve ayakkabı şeklinde kendini gösteren hatta yeni sezonun en çok kullanılan ev botları şeklinde de tasarımları ile karşımıza çıkan patik modelleri arasında en çok beğendiğimiz sizlerin de beğeneceğinden emin olduğumuz patik modelleri arasından bebekler için tasarlanan örgü patik modellerini büyük bir zevkle sizlerle paylaşıyorum; o kadar şirin ve renkli modeller var ki hemen aklıma neden bu modeller de kendimiz için de örmeyelim ki sorusu geldi… Hem kendiniz için hem bebeğiniz için örebileceğiniz ve analı kızlı giyeceğiniz örgü patik modelleri ile sizleri baş başa bırakıyorum. son hazırladığımız örgü sayfalarında olduğu gibi bu sayfamız da da bazı modellerin yapım aşamalarını resimli bir şekilde sizlerle paylaştım, amacım örmenizi kolaylaştırmak ve örgüye yeni başlayan bayanların da örmesini kolaylaştırarak örgüyü tutku haline dönüştürmektir. İyi örgüler bayanlar….
İlk modelimiz annelerimiz iyi bildiği o zamanlar da çarık olarak adlandırılan bizim kuşak da adı babet olan bir model de patik tasarımı var. Babet şeklince örülen örgü bebek patiği iki renkli olarak taban kısmı toprak rengi ile üst kısmı ise uçuk pembe rengi ile tasarlanmış tığ ile örülen elinize aldığınızda bir gün de örebileceğiniz bir patik modeli.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın.

İkinci modelimiz ise beyaz rengi ile kız ya da erkek çocuklar için de örülebilecek bir model olmasına rağmen benim için ilk bakışta sanki erkek çocuklar için daha uygun bir şekli varmış gibi geldi ancak üzer,ne işlenecek çiçekler veya boncuklar ile de doğuştan süslü olan kız bebekler için de tasarlanabilir. Kız veya erkek bebek hiç fark etmez bu modeller sizlerin elinden çıkacağı için bir kaç değişiklik ile daha da güzelleşecek ve farklılık kazanarak sizin tasarımız olacaktır.