Kız Çocuk Yazlık Örgü Bluz Modelleri

Örülüşleri resimli açıklamalar ile yapılan, örgü zevkini sizlere sonuna kadar yaşatacak, kız çocukları için öreceğiniz renkli cıvıl cıvıl yazlık bluz modelleri, güneşi kıskandıracak renk ve desenlerde bir araya geldiler. Genellikle tığ ile örülen motifli cıvıl cıvıl renkler de bluzların yanında isterseniz şortlu bluzlu takımlarımızı da inceleme imkanınız var. Çocuğunuzun sevdiği renklerde hoşunuza giden desenlerde örebileceğiniz isterseniz üzerinde değişiklikler yaparak çocuğunuza özel tasarımlarda hazırlayabilirsiniz. Üzeri çiçek işlemeli, boncuk süslemeli, askılı veya şapka kol şeklinde tasarlanan mini veya tunik tarzındaki yazlık çocuk bluzlarını incelemeye başlayalım bir an önce.
İlk modelimiz resimli açıklaması ile örgüye yeni başlayan bayanlarımız için de kolaylık sağlayacak resimli açıklamalı, file modelli ve renkli çiçek motifli şık bir bluz modeli. Askılı kol seçimi ile içine yazlık bir gömlek ya da bir badi ile de serin yaz akşamlarında kullanabileceğiniz sevimli bir model. Kare yaka olarak tasarlanan bluz modelinin kenarları da yeşil renkli ip ile tığlanarak bitirilmiştir.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın.

İkinci modelimiz ise lila renkli iki farklı bluz modelinden oluşuyor; isterseniz tığ ile isterseniz de şiş ile örülecek olan farklı iki modelimiz de tığ ile örülen yazlık bluz modeli delikli acur deseni ile tasarlanmış, sıfır kollu ve yuvarlak yaka olarak hazırlanmıştır. Yaka kol ve etek sonları tığ ile beş sıra gidilerek lastik modeli verilmiştir. Şiş ile örülen tunik bluz modelimiz de ise düz örgü ile tasarlanmış ancak eteklerden üst tarafa doğru uzayan boyları ile çiçek işlemeleri yapılmıştır. Şapka kol ile tasarlanan bluz da krem rengi file desenli yaka kullanılmış çok da şık olmuştur. Yeni modellerimizi incelemeye devam ederken kendi tasarımınız için fikirler düşünmeyi de unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.