Örgü Çocuk Bluz ve Hırkaları

Örgü Çocuk Bluz ve Hırkaları
Arkadaşlar, küçük hanımlar ve beyler için örebileceğiniz hırkalar kazaklar süveterler bluzlar yelekler bu galerimizde bir arada.. Şimdi bu modellere birlikte bir göz atmaya ne dersiniz.. Dünyada barışa o kadar çok ihtiyaç varken miniklerin üzerinde barış işaretli bluz ve kazaklar örebilir barışı temsil etmelerini ve bilinçlenmelerini de sağlayabiliriz diye düşünüyorum.. Mor üzerine yeşil barış işareti işlenmiş kolayca örülebilecek bir bluz tüm hanımlar becerebilir diye düşünüyorum..
Yanındaki arkadaşının üzerindeki sarı çiçek işlemeli süveteri beğendiyseniz tabi tercih sizin onuda örebilirsiniz..
Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.


Çizgili mavi tonlu üç düğmeli kazağı da tam kışlık bir kazak olarak değerlendirebilirsiniz..
Pembe mor çiçek işlemeli önünde mor kurdelesi olan jile ve mavi beyaz biyeli hırka modeli de çok şık ve gösterişli modeller.. Lastik kısımları renkli iplerle örülmüş erkek çocuk süveteri de oldukça kolay ve basit bir model..
Pembe kırcıllı örülen bir bolero modeli de küçük hanımlar için elbiseleri ile kullanabilirsiniz..
Tabi renkli pançolarda örebilirsiniz bir örneğini galerimizde görebilirsiniz..
Krem renkli etek kısmı pembe işlemeli kolları pembe biyeli kız çocuk hırkasını da beğeneceksiniz..
Lacivert örgü çizgili erkek çocuk süveter modeli.. Püsküllü balıkçı yakalı lila örgü kız çocuk kazağını da galerimizde görebilirsiniz. Daha fazla model için galerimizi ziyaret edebilirsiniz..