Örgü Bayan Atkı ve Kaşkollar

Örgü Bayan Atkı ve Kaşkollar

Hanımlar bu soğuk kış günleri için yada aksesuar olarak kullanabileceğiniz kaşkol atkı ve eşarp modellerinde şimdi sıra.. Kolayca örüp çeşit çeşit kullanabilirsiniz.. İlk örneğimiz mavi tonlarında şiş ile örülmüş delikli ve ajur desenli şık bir atkı modeli..
Ajur desenli örgü krem atkı modelini de beğenerek kullanabileceğiz bir örgü örneği ile sizlerin şıklığını tamamlayacak güzellikte..
Beyaz olarak örülen ince ip kullanılan dikdörtgen örgüyü de arkı kaşkol yada sal olarak kullanmanız mümkün..
Beyaz örgü atkı ve bere modeli de şık bir ikili olarak göze çarpıyor.. Renkli hoş renklerin bir araya getirilerek yapılan kaşkol ve eldiven modeli kış günleri için keyifli bir renk cümbüşünü anımsatıyor..
Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.


Askeri yeşil delikli pirinç ve düz örgü tekniği ile örülmüş atkı modeli daha çok aksesuar tarzında bir örnek..Ekru kırmızı kar desenli püsküllü örgü kaşkol tam kışlık bir model..
İnce ip ile örülmüş antresit renkli kaşkol atkı modeli..
Üzeri çiçek işlemeli düz örgülü moher örgü atkı..Renkli ebruli iplerle örülmüş çok şık fularlar, kesme şeker örgü tekniği ile örülen kaşkollar, kırcıllı kırmızı ağırlıklı şık fularlar.. Şiş ile ve tığ ile örülen bir çok şık modelle birlikte severek kullanacağınız bir modele mutlaka rastlayacak ve öreceksiniz diye düşünüyorum bu yüzden diğer modellerimize bir göz atın derim..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.