İşlemeli Desenli Şık Bayan Örgü Bluz Modelleri

Yaz ayları ile birlikte, güneşin kendini göstermesi doğanın muhteşem renklere bürünmesi bayanlarımızın da içini kıpır kıpır, kıyafetlerini ise renk renk yapmaya yetiyor. Bu canlılığı kıyafetlerine de yansıtan örgü sever bayanlar, içinde bulunduğu mevsimin renkleri ile daha da canlanarak muhteşem yazlık örgü bluz modellerini yeni yeni modeller ve renkler ile örerek kendilerini gösteriyorlar. Birbirinden renkli, işlemeli ve çok farklı desenleri bir arada kullanarak tasarladıkları en yeni yazlık örgü bayan bluz modelleri sayfamızı hazırlamak için bize de yardımcı oluyorlar.
Siz de yaz ayları için canlı, renkli, işlemeli ve modelli yeni bluz örnekleri ile gardrobunuzu yenilemek isterseniz bizimle kalın.
İlk modelimiz güneşin rengini büyük bir ustalık ile alan şık bir örgü bluz modeli; çift ip askılar ile omuzdan yukarı çıkan askılar, zik zak şekli verilmiş göğüs kısmı ve sarı papatya motifleri ile örülerek birleştirilen tunik uzunluğundaki etek kısmı ile muhteşem ve farklı bir tasarım gözümüze çarpıyor. Ana rengi sarı olan ancak beyaz renkli ip ile de kenarları tığlanan bluz modeli dikkat çekici güzellikte karşımızda duruyor.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın

İkinci bluz modelimiz ise oldukça iddialı, giyilmesi cesaret isteyen, kendine güvenen bayanlarımızın tercih edeceği çok şık bir beyaz renkli örgü bluz modeli. Tamamen beyaz renk ile örülen, sıfır kollu ve küçük yuvarlak motifler ile iki sıra örülerek boğazlı olarak tasarlanan bluz modeli; ana deseni file modeli ile örülmüş ancak kol ağızları etek uçları ve yakası ile birlikte ön kısmının ortası çiçek motifleri ile işlenerek boğazdan aşağı doğru inen çiçek motifleri ile süslenmiştir.  Etek kısmanda ise yine aynı motifler sallandırılarak süslemeler yapılmıştır. Cesaretiniz ile yürekleri hızlandıracağınız, vücuduna  güvenen bayanların tercihi olan ayrıca sahil bölgelerinde de büyük bir şıklık ile giyilebilecek bir örgü dekolteli bluz modeli.