Örgü Bebek Şapkaları

Örgü Bebek Şapkaları

Minik afacanların şıklığı ve güzelliklerine güzellik ve şirinlik katmak için örebileceğimiz şapka, kaşkol ve berelerden oluşan galerimize hoş geldiniz hanımlar, şu anda bu sayfadaysanız eğer bu modellere bayılacaksınız..
Mavi ağırlıklı balık motifleri dikilmiş şık bebek şapkası.. Pembe olarak örülmüş üzerine beyazdan civciv motifi dikilmiş bebeğiniz için ideal bir bere.. Beyaz küçük saç örgülü örgü çilek görünümlü bebek şapkası.. Beyaz tığ işi pembe iki tonlu çiçek motifli bebek şapkası modeli de alternatif şık bir şapka.. Bordo şiş ile düz örgü olarak örülmüş tepe kısmına çileğin yapraklarının konulduğu ve üzerine inciler dikilmiş örgü bebek şapkası..
Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.


Çiçek motifli tığ ve şiş ile örülen bebek şapkaları, düz ve ters örgü tekniği ile örülmüş bebek şapkası, hayvan deseni şekli verilmiş kulaklı bebek şapkası, şiş ile örülüp üzerine kalp motifi dikilmiş bir bebek beresi, kırmızı örgü çiçek motifli şapka, kırmızı zemin kardan adamlı kulaklı örgü bebek şapkası, krem kalın saç örgülü bebek şapkası, lastik ve düz örgü ile ponponlu renkli bere, merserize tığ ile örülen ve baykuş şekli verilmiş dolgu bebek şapkası, pembe ve yeşil olarak şiş ile örülen ve motiflerle süslenmiş bere ve daha fazlası galerimizde göz atabilirsiniz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.