Renkli ve Üçgen Örgü Bayan Şal Modeli

 

Renkli ve Üçgen Örgü Bayan Şal Modeli;

Her bayanın gardrobunda olması gereken bir model ve renkte şal örneğidir, günlük hayat dışında özel gün ve geceler de hatta giyim da abiye tercih ettiğiniz nikah düğün törenlerinde doğum günleri ve akşam gezmelerinde sırtınıza atacağınız muhteşem renklerdeki şık ve zarif şal ile her yerde her zaman kendinize giyiminize özen gösterdiğinizi bir kez daha belli edeceksiniz.
Diyagramı takip ederek çok kısa sürede ve kolayca örebileceğiniz şal modeli sizlere örgü hazzını fazlasıyla yaşatacak ve bir değil bir kaç tane örerek aile dostlarınıza sevdiklerinize hediye edeceksiniz. Sizin emeğiniz, göz nurunuz ile örülmüş bu muhteşem şal modelinden daha güzel bir hediye düşünülemez.
2 yumak ip ile bütçenizi de zorlamadan örülecek şal modeline kendi fikirleriniz ile farklı bir şal tasarımı da ortaya çıkarabilirsiniz; üçgen şeklinde ve modelinin de bir çok üçgenden tasarlanması nedeni ile oluşan aralıklara içinde bulunan renklere sahip istediğiniz renkte ki bir kurdelayı geçirebilirsiniz mesela …..

Malzemeler:
Model Adı: Renkli ve Üçgen Örgü Bayan Şal Modeli
Zorluk Derecesi:kolay
Tığ Numarası: 2,5
Gerekli Malzemeler: Nako Angora Granit Sim 80716
Renk Numarası: 80716 – 2 yumak
Örgü Şekli: Örümcek örgü, zincir, sık iğne, trabzanlı pıtırcık oyası
renkli üçgen örgü şal modeli

Yapılışı:
80716 renk numaralı ip ile 7 zincir çekilerek başlanır, çekilen 7 adet zincir birleştirilir ve üzerine 80 cm olarak diyagramda bulunan model uygulanıp bitirilir. Şalın kenarlarına 4 lü trabzanlı pıtırcık oyası yapılarak tığlanır.
renkli üçgen örgü şal modeli şeması